Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

22 minutes ago, Auris_Zzm said:

forumas, kurio aš neskaitau :) taip ir neatsakei koks tavo elo, jeigu čia mėtaisi savo bronzomis. čia maždaug ateina silveriai-low goldai ir rėkauja, kad visi kiti yra bronzos. man čia joks įžeidimas, man būtų px, jeigu ir bronza būčiau, į žaidimus nesigilinu ir laisvalaikiu forume apie juos neskaitau :D

nu tai jeigu nesigilini ko tu apie meta kalbi x)))X)X)X)))X))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Robertas_Parazas rašė:

netgi maciau reddite posta apie 'assasinu meta' kodėl ji buvo tik 3dienas ir kodėl dabar nieks neiima assasinu nes tiesiog yra mage kurie gali tave 100>0 per 2sec. bbz jeigu tavo bronzoj ten tuos telos tai as nesistebiu :D

o reddite nematei posto kad assasinai perma bane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 hours ago, Kentas_Ultimate said:

Pagal memes sprest zaidima pz tu genijus, maininu adc ir vps px ant tu assasinu, nes moku uz ta adc zaist

kas kaip moka, tas taip ir sukasi. memes apima visumą, lyg kokia statistika ir šiaip adc vs assasin dažniausiai assasin laimi ir pagal viską turėtų laimėti assasinas, nebent žaidi už vayne ar pan, o ne jinx ar jhin, kurie nėra tokie mobilūs. na, baigėsi mano irodinėjimas, gal ir klystu, ir taip nesuprantu, kodėl aš čia kažką bandau aiškintis, nes čia nepasiginčysi be ":DDDDDDDDDDDD"

Redaguota , redagavo Auris_Zzm
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Auris_Zzm rašė:

kas kaip moka, tas taip ir sukasi. memes apima visumą, lyg kokia statistika ir šiaip adc vs assasin dažniausiai assasin laimi ir pagal viską turėtų laimėti assasinas, nebent žaidi už vayne ar pan, o ne jinx ar jhin, kurie nėra tokie mobilūs. na, baigėsi mano irodinėjimas, gal ir klystu, ir taip nesuprantu, kodėl aš čia kažką bandau aiškintis, nes čia nepasiginčysi be ":DDDDDDDDDDDD"

Maininu jinxe lucian ir caitlyn, ir iki siol neesu susidures su tokia beda kaip assasinai, nes uz tuos adc moku zaist, ir zinau kas yra positionas, todel nereikia ieskot siknoj razynku ir sakyt kad assasinai stiprus pries adc tik del to nes uz adc nemoki zaist

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 minutes ago, Lukas_Kalanta said:

 

3bbe6afdf5aae54f85359c50a9fc7210260.png

Tai užsidėk akinius, nes assasinai labiausiai baninami champai.

Naxuj jus sau nuotaiką gadinat? Gi savo įrodinės,nes ahujennas pasirodyti nori :D O šiaip jo,assasinai turėtu panerfinti but greit nes čia bs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...