Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

nezinau kuom east geras :D bet WEST ir KOREA geriau :D nebent jeigu tu moki gerai rusiskai ir nori losti ru serve ir patinka.... cia prie kito komentaro apie ru serva...

East NIEKUOM geras,ten gryna nesąmonė,nes:

1) žmonės visiškai retarded (bent jau dauguma),visus kaltina jei pralaimi match ir pan.;

2) ten neegzistuoja tokios roles kaip support/jungle (bent jau iki 25lvl :D);

Neapsimoka žaisti East,neveltui EUW regione dažnai būna rengiamos akcijos,kad į East galima persikelti nemokamai,nes ten kvailių kompanija.. Be žodžiu.. Ir man čia dabar gaila tų,kurie rašo,jog East geriausias ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

East NIEKUOM geras,ten gryna nesąmonė,nes:

1) žmonės visiškai retarded (bent jau dauguma),visus kaltina jei pralaimi match ir pan.;

2) ten neegzistuoja tokios roles kaip support/jungle (bent jau iki 25lvl :D);

Neapsimoka žaisti East,neveltui EUW regione dažnai būna rengiamos akcijos,kad į East galima persikelti nemokamai,nes ten kvailių kompanija.. Be žodžiu.. Ir man čia dabar gaila tų,kurie rašo,jog East geriausias ir pan.

nėra geriausio regiono

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

East NIEKUOM geras,ten gryna nesąmonė,nes:

1) žmonės visiškai retarded (bent jau dauguma),visus kaltina jei pralaimi match ir pan.;

2) ten neegzistuoja tokios roles kaip support/jungle (bent jau iki 25lvl :D);

Neapsimoka žaisti East,neveltui EUW regione dažnai būna rengiamos akcijos,kad į East galima persikelti nemokamai,nes ten kvailių kompanija.. Be žodžiu.. Ir man čia dabar gaila tų,kurie rašo,jog East geriausias ir pan.

Sutinku, tiesiog rašyt taip žiauriai nenorėjau, žinai supiks kaikurie... :unsure:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...