Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tomas_Nelsonas

Einu as uz lmq,tsm susikniso pakeisdami oddone ir xpecial.Nu suprantu oddone,gal kaip nors,but xpecial buvo pakeistas nes reginald(savininkas) yra visiskas debilas :D.Vienintelis kuris nusipelne laimeti tai yra Bjergsen ir dyrus,kiti sudo verti yra.Wildturle buvo geras nes xpecial ji carryno 24/7 amazing tai vps tyliu,tik elise moka lost.Isbaninkit elise ir vsio,nieko jis nepadarys.Lustboy tai ka zinau,anglu jis net nemoka :D,turubt neblogos ju ten komunikacijos.

http://i60.tinypic.com/9qy6vr.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Einu as uz lmq,tsm susikniso pakeisdami oddone ir xpecial.Nu suprantu oddone,gal kaip nors,but xpecial buvo pakeistas nes reginald(savininkas) yra visiskas debilas :D.Vienintelis kuris nusipelne laimeti tai yra Bjergsen ir dyrus,kiti sudo verti yra.Wildturle buvo geras nes xpecial ji carryno 24/7 amazing tai vps tyliu,tik elise moka lost.Isbaninkit elise ir vsio,nieko jis nepadarys.Lustboy tai ka zinau,anglu jis net nemoka :D,turubt neblogos ju ten komunikacijos.

http://i60.tinypic.com/9qy6vr.png

sneki ir nusisneki krv, oddone pats retirino o nenusalino jo, xpecial buvo zaidejas kuris labai daznai tiltino o dabartine komanda puiki, laimejo ir varo i world, tai nebazarink cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Einu as uz lmq,tsm susikniso pakeisdami oddone ir xpecial.Nu suprantu oddone,gal kaip nors,but xpecial buvo pakeistas nes reginald(savininkas) yra visiskas debilas :D.Vienintelis kuris nusipelne laimeti tai yra Bjergsen ir dyrus,kiti sudo verti yra.Wildturle buvo geras nes xpecial ji carryno 24/7 amazing tai vps tyliu,tik elise moka lost.Isbaninkit elise ir vsio,nieko jis nepadarys.Lustboy tai ka zinau,anglu jis net nemoka :D,turubt neblogos ju ten komunikacijos.

http://i60.tinypic.com/9qy6vr.png

LaukinisVezlys sak lievs, pats tu lievs. AMAzing padare tai paklause 4 champus pgr tai db visi zino su kitais jis nemoka eve,kha,elise ir lee. Lustboy nzn nemaciau dar jo. oddone jau reikejo ismest i pencija. Xpecial nezn geras buvo bet ir gleebas buvo gers.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

TSM 3:2 LMQ, paskutinis game'as buvo bent man įdomiausias, daug actiono :)

Negaliu pasakyt, kad aš didelis TSM fanas, išvis nelabai žiūriu NA, bet aš tiesiog prieš LMQ. Atvarė iš Korėjos, nes ten jie noobais buvo ir tipo čia jau norėjo free slotą gauti (čiuju dar paims vistiek).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Nelsonas

TSM 3:2 LMQ, paskutinis game'as buvo bent man įdomiausias, daug actiono :)

Negaliu pasakyt, kad aš didelis TSM fanas, išvis nelabai žiūriu NA, bet aš tiesiog prieš LMQ. Atvarė iš Korėjos, nes ten jie noobais buvo ir tipo čia jau norėjo free slotą gauti (čiuju dar paims vistiek).

Matai kame problema yra ta kad toj north americoi amerikieciu gal tik 40% kiti europieciai/azijieciai.Tad nera cia kuom tsm didziuotis 2 europieciai 1 korejietis ir 2 amerikonai,tad mano manymu lmq visai cia pritampa :D

Cia biski paskaiciavau kiek yra is amerikos kiekvenoi komandoi.

C9 - 3

TSM - 2

CLG - 1

LMQ - 0

CRS - 3

DIG - 4

EG - 1

COL - 2

I skaicius manau galima laisvai pasakyti kad cia tikrai ne North America ar vapsie America

@Spooder_man reginaldas kabinejosi prie xpecial,jei jis kanors atsakydavo dar prisipisdavo.Jis buvo nusalintas ale tipo nesutare su komanda,pirma susizinok viska ir tada kalbek nesamones.Oddone suprantu,jau skillai jo netokie kokie buvo seniau,bet jis buvo tikrai geresnis jungleris negu amazing.Oddone turejo dideli champion pool,amazing vps nk be lee sino nemoka lost,jei ji baninsi tai neegzistuos jis zaidime vps.Oddone visalaika uzfeedindavo Bjergsen,pazie per spring split(man rodos,nepamenu jau)Jie buvo pirmoi vietoj beveik visa splita,kodel?Nes jie turejo normalius zaidejus kurie neissipisinejo.Jei manai kad malu suda,pazie sita video jei nemates.

Idemiai klausykis ka reginald sako,ypac ka apie xpecial.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Matai kame problema yra ta kad toj north americoi amerikieciu gal tik 40% kiti europieciai/azijieciai.Tad nera cia kuom tsm didziuotis 2 europieciai 1 korejietis ir 2 amerikonai,tad mano manymu lmq visai cia pritampa :D

Cia biski paskaiciavau kiek yra is amerikos kiekvenoi komandoi.

C9 - 3

TSM - 2

CLG - 1

LMQ - 0

CRS - 3

DIG - 4

EG - 1

COL - 2

I skaicius manau galima laisvai pasakyti kad cia tikrai ne North America ar vapsie America

@Spooder_man reginaldas kabinejosi prie xpecial,jei jis kanors atsakydavo dar prisipisdavo.Jis buvo nusalintas ale tipo nesutare su komanda,pirma susizinok viska ir tada kalbek nesamones.Oddone suprantu,jau skillai jo netokie kokie buvo seniau,bet jis buvo tikrai geresnis jungleris negu amazing.Oddone turejo dideli champion pool,amazing vps nk be lee sino nemoka lost,jei ji baninsi tai neegzistuos jis zaidime vps.Oddone visalaika uzfeedindavo Bjergsen,pazie per spring split(man rodos,nepamenu jau)Jie buvo pirmoi vietoj beveik visa splita,kodel?Nes jie turejo normalius zaidejus kurie neissipisinejo.Jei manai kad malu suda,pazie sita video jei nemates.

paskaiciavai tai net pats nepatikejai. patikrinau viena komanda Complexity spek kiek amerikonu 12 http://lol.gamepedia.com/CompLexity_Gaming. CLG 1 ?? ka tu bl issipisineji http://lol.gamepedia.com/Counter_Logic_Gaming Cloud 9 irgi krc visi amerikonai.. ai krc skaiciuokle busi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Matai kame problema yra ta kad toj north americoi amerikieciu gal tik 40% kiti europieciai/azijieciai.Tad nera cia kuom tsm didziuotis 2 europieciai 1 korejietis ir 2 amerikonai,tad mano manymu lmq visai cia pritampa :D

Cia biski paskaiciavau kiek yra is amerikos kiekvenoi komandoi.

C9 - 3

TSM - 2

CLG - 1

LMQ - 0

CRS - 3

DIG - 4

EG - 1

COL - 2

I skaicius manau galima laisvai pasakyti kad cia tikrai ne North America ar vapsie America

Taigi daug ten visokių gyvena Amerikoje, o tie vapšė visi atvarė (visa komanda). O poto dar žmonės sako: "respect to Vasilii for speaking english". Ten visi gi moka kalbėt angliškai, nes čiuju ilgai jau gyvena amerikoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...