Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

nubraukiau ašarą

Oj pz kai sustūmei eik tu na... turbūt labai kietas pasijautei.

Į silver II xD geriausias matchas... huj čia geras matchas tiesiog noobų tm gavosi pas juos

Nu ir kas kad silver 2? :DDDDDDDDDD ką tuom norėjai pasakyt tai nesupratau, ir tikrai noob teama buvo pas jus tik kažkaip pradžioj visi lane išskyrus mūsų gavinėjo. Pirma viską aiškiai perskaityk, o tada bandyk kažką komentuot.

jop, plbm prieš nūbus yi ignite pasieme, bt nubas, vayne irgi sux

Krw nesuprantu aš jūsų įkėliau foto taip parodyt, kad geras matchas buvo, o jūs kaip šunų banda iškart supuolat... Turėkit savo nuomones, o ne žiūrėkit ką kiti pakomentuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai ne OP mačas nejuokauk tu gal

Nei tu matei mačą nei ką su ržu drąskėm visus ten. Tik tiek, kad pradėjo focusint teamfightuose mane l, bet gerai, kad buvo ryžas. O pradžioje ėjau 7/04

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oj pz kai sustūmei eik tu na... turbūt labai kietas pasijautei.

Nu ir kas kad silver 2? :DDDDDDDDDD ką tuom norėjai pasakyt tai nesupratau, ir tikrai noob teama buvo pas jus tik kažkaip pradžioj visi lane išskyrus mūsų gavinėjo. Pirma viską aiškiai perskaityk, o tada bandyk kažką komentuot.

Krw nesuprantu aš jūsų įkėliau foto taip parodyt, kad geras matchas buvo, o jūs kaip šunų banda iškart supuolat... Turėkit savo nuomones, o ne žiūrėkit ką kiti pakomentuoja.

apsiverk jai kažkas nepatiko ir čia tikrai nieko nuostabaus nėra, mano toki visi matchai būna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Blogis

Swx all,noriu paklausti ka geriau pirkti mid lane gragas,fizz ar kassadin?Nesu su nei vienu žaides tai klausiu,kuris geriau late game?

Kassadin apsimoka tik normal game rankeduose jį banina gragas turiu neblogas toks gali ir fizz tai imk fizz

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neapsiverk

Tu išviso uždusk, kažkoks ryžas storulis pisa protą dar.

apsiverk jai kažkas nepatiko ir čia tikrai nieko nuostabaus nėra, mano toki visi matchai būna

Nu tai gerai jei tau tokie kiekvieną dieną pasitaiko, aš parašiau kaip man buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...