Eiti į turinį
Svečias Tomas_Bekaz

Opel

Rekomenduoti pranešimai

Ną mano tėvai turi Vauxhall vectra (Vauxhall dėl to kad aš anglijoj gyvenu) tai tėvai nesiskundžia ją. Man irgi asmeniškai jį patinki, jį yra patogi bei šeip gražiai atrodo iš išorės ar iš vidaus. Astra kažkaip neesų girdėjas kad daug kas ją turėtu tai vis dėl to mano balsas atitenka vectrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

well, turim dvi Opel Astra 2001 metų, viskas perfect (todėl už Astrą), bet jei imt naujesnę t.y. 2004 metų, tai jau tada aš už Vectrą, kaip tik šiuo metu ir taikomes į ją. esu didelis Opel fanas ;) pagal lėšas tai dabar norėčiau Opel Astra Coupe

Šiuo metu turim Vectra 2004 Metų, LEDAS, tai visada laikysiuos prie Vectros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rgpjūtį rašiau kad astrų liga dežė, gali būti, tačiau... Ieškodamas mašinos susiradau neblogą variantą (Opel Astra 2001 1,7 cdti, ta ten iki kitų metų pabaigos nu neblogas variantas) reikėjo tik biški su kėbulu padirbėti, bamperis nuvytęs ir spalva išblukus. Pasikeliu aš ją ir čia OBANA, bakelis nukris, po bakelio bus pize balkiui, čia jų liga, mašinos nenusipirkau ir į opelius nebesitaikau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blt... Astra ar Vectra koks supistas skyrtumas ? jai mokesite jom elgtis jos visos nei rudys nei ka :) Masina nera 4ratai ir deze ant jos su varikliu po kapotu. jai perki masina tai nusipirk kad ir viena uz 5k lt ir tu ja priziurek ir neturei nei rudeles nei neiko. jai jum rupi komfortas ar kaskas tai ir ziurekit o ne i tai kad ima rudys ar ne... jokios masinos nuo 90m neiimtu rudys jai jus jas priziuretute. su Antikorozine danga denktute kas sezona dugna smaluotute ir pns. ir neturesit nei rudeles o jai iskils tam pasijami bulgarke su speceliu disku sveitimu nusveiciat uztepat antikorozine danga uzpakliojat nugruntuojat nusweiciat nusidazot nulakuojat ir wel ji kaip nauja. o salona visada imanoma persiut ar nauja susipirkt. Nesu Opelio gerbejas man prie sirdies BMW. Kad ir koke pirkciau masina as ja priziureciau kad nebutu rudziu... tad pries apkalbinedami masinas pagalwokit ar jus mokat jom rupintis pirma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...