Eiti į turinį
Svečias Tomas_Bekaz

Audi,VW,Opel,Bmw

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tomas_Bekaz

Na visi žinome kad sarge yra tikrai gan nemažai BMW fanų,bet kiek yra kitokių mašinų fanų pvz tokios mašinos kaip Opel ar jos gali turėti fanų?Manau kad gali.

Na o daba patikrinkime jus,balsuokit už savo mėgstama ir parašydami už kuria balsuojat parašykit kodėl.

Audi - Audi tai viena geriausių firmų, o mano galva ir geriausia automobilių gamykla europoje o gal ir visame pasaulyja.Audi savo gera varda užsitarnavo jau senai,nuo pirmų modelių.Visi žinome kad nuo 2000m audinės yra peikiamos dėl prastos važiuoklės,bet jei žmogus mokės važinėti tai laikys ir važiuoklė.Man pačiam asmeniškai geriausias audi modelis yra audi a8 tiek senesnis tiek naujesni modeliai.

VW - Nu ka apie juos galiu pasakyt tik tiek kad pasatai kontrobandai,o golfiukai jaunimui į rankas. Mano nuomone vw yra labai geros mašinos. Mano mėgstamiausia Golf IV nu aišku patinka ir Golf V.

Opel - Tai žmonių nuvertinta mašina, kyla klausimų kodėl? O todėl kad jos pigios,bet turbūt nevisi pagalvoja kad opel kokybė nėra prasta.Pvz opel vectra gal ir yra rūdyjanti bet užtat pigi. Opel astra kuri yra mano mėgstamiausia iš opel yra išvaizdi patikima ir ekonomiška + nejima rūdys.Todėl reikia susimastyti ar taip mūsų nemėgiami opeliai iš tikrūjų yra tokie prasti?

Bmw - Turbūt apie juos daug kalbėti nereikia jaunimas ima myli ir drožia kregždes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Opel - Tai žmonių nuvertinta mašina, kyla klausimų kodėl? O todėl kad jos pigios,bet turbūt nevisi pagalvoja kad opel kokybė nėra prasta.Pvz opel vectra gal ir yra rūdyjanti bet užtat pigi. Opel astra kuri yra mano mėgstamiausia iš opel yra išvaizdi patikima ir ekonomiška + nejima rūdys.Todėl reikia susimastyti ar taip mūsų nemėgiami opeliai iš tikrūjų yra tokie prasti?

demotyvacija.lt_zmones-kalba-kad-nakti-gerai-isiklausius-galima-isgirsti-kaip-rudyja-OPELis_130918437712.jpg

True story brah.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...