Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

Nu va, jau apie mėnesį turiu L620, tai jau šiek tiek nuomonė susidarė... Tai va galbūt kažkas žada imt L620 tai pasakysiu pliusus ir minusus, šeip pagal kaina gaunu nemažai. Na kalbant apskritai apie Appsus, jų yra taipogi žaist irgi yra ką :D, tesiog pasirinkimo tokio didelio nėra, na o šeip, tai patenkintas, kad nėra lago, kad patogus, beto filmuoja gražiai, mikrafonas geras, garsą atkuria gerai, minusiukai būtų, kad žaidžiant, baterija senka greitokai ir, kad gaunant telefoną gavau tikrai prastas ausines.. O šeip esu dar patenkintas ekrano kokybę, būdamas lauke, net kai šviečia saulė smarkiai, galiu pilnai žaisti, ar naršyti internete, net neužsistatęs ant aukščiausio ryškumo, ai tiesa, dar tiem kurie daug žaidžia, filmuoja, daug muzikos keliasi, patarčiau pasiimt iškart ir kokia atminties kortelę.. Tai tiek, sekmės ;) Dėkui Karmo ir Kerzai kurie pagrinde, padėjo kai rinkausi šį telefoną..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu va, jau apie mėnesį turiu L620, tai jau šiek tiek nuomonė susidarė... Tai va galbūt kažkas žada imt L620 tai pasakysiu pliusus ir minusus, šeip pagal kaina gaunu nemažai. Na kalbant apskritai apie Appsus, jų yra taipogi žaist irgi yra ką :D, tesiog pasirinkimo tokio didelio nėra, na o šeip, tai patenkintas, kad nėra lago, kad patogus, beto filmuoja gražiai, mikrafonas geras, garsą atkuria gerai, minusiukai būtų, kad žaidžiant, baterija senka greitokai ir, kad gaunant telefoną gavau tikrai prastas ausines.. O šeip esu dar patenkintas ekrano kokybę, būdamas lauke, net kai šviečia saulė smarkiai, galiu pilnai žaisti, ar naršyti internete, net neužsistatęs ant aukščiausio ryškumo, ai tiesa, dar tiem kurie daug žaidžia, filmuoja, daug muzikos keliasi, patarčiau pasiimt iškart ir kokia atminties kortelę.. Tai tiek, sekmės ;) Dėkui Karmo ir Kerzai kurie pagrinde, padėjo kai rinkausi šį telefoną..

Filmuoja afigienai (L920). Kai žiūrėjau prieš pirkimą parametrus, galvojau nu 1080p gal nefilmuos, bet gausiu tikrai daug. Šiandien prie akro išbandžiau prieš saulę filmuoti. Ir ką jūs manot - tikrai 1080 tikiu, kad filmuoja. Aš to nesitikėjau, vaizdas nelagina, nieko. Krc Lumių kameros tikrai geros. Pažiūrėkit testus YT, Zamsugo ir Lumios. Nu pamatysit skirtumą didelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepirkčiau Lumia nei už ką, nes appsu puse nėra, lieva operacinė sistema. MAN geriausia S3 arba iPhone 4.

Nesi net laikęs rankose, džiumbras. Tu darželinukas,kad tau pianinų ir t.t reikia? Visiškas loho mąstymas... Operacinė saugiausia yra. Turbūt tau ir tavo kompo windowsai nepatinka :( ... Atsilupęs konkrečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...