Eiti į turinį
Eimantas_Kerza

Nokia Lumia

Rekomenduoti pranešimai

Man asmeniškai tie Lumia išvis nepatinka, valdymas, visas modelis man nelabai. Va, Samsung Galaxy'iai geriausi. :) Turi draugas Nokia Lumia 600 atrodo, kiek žiūrėjau nelagina, bet visgi valdymas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Aleksandrr_Pistoletov

lumia pagamino dideli tai ziuriu nieko nestumiat o apie samsung s3/s4 tai varet tipo sniego kastuvai, krw daunai jus, giria tas lumias nors nieko gero is ju ner

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

lumia pagamino dideli tai ziuriu nieko nestumiat o apie samsung s3/s4 tai varet tipo sniego kastuvai, krw daunai jus, giria tas lumias nors nieko gero is ju ner

ehem

jei pasižiūrėtum telefonų dydžius kuriuos perka USA, ten tokie populiarūs, o Europoj apie ~5 colių populiarūs, ne per dideli.

dar cj jo net lietuva neims i savo rinka ;)

ir siaip eik **

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Aleksandrr_Pistoletov

Nu kad pas tave tas pats nusistatymas, tik atvirkštinis, tai kai rašai galvok ne šikna

turiu iphone bet nk pries neturiu pries androida o jus tik lumia lumia lumia bl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Aleksandrr_Pistoletov

O aš pasakysiu, kad man tikrai pochui kas čia ką turit, nes kiekvienam savo. Norėčiau kokio HTC ONE su androidu, nors turiu lumia, nustebę ane? Būna kažkas forume klausia imt tokį ar kitokį telefoną, tai dar ir tą patį samsungą pasiūlau, bet kad čia jau į konfliktus veliatės dėl telefono markės išvis absurdas, bendrai visus paėmęs norėčiau jūsų paklaust kodėl negalit gerbti kitų žmonių nuomonių ir jų pasirinkimų, diskutuot draugiškai? Jopšikmat ir taip tam sarge vienybės nebėra, žlugus bendruomenė, vieni dėl modų kitiems turbūt mordas perpistų, kiti dėl to, kad telefonas jų neįtinka, jau bl bl be komentarų

bl supranti man jau krw bjauru daros kai krw kiekvienoi temoi kur siulo telus tie lumia fanboyai siulo LUMIAAAAAAS nors nk gero is ju, o kai kazka parasai pries lumia tai kerza apsiverkia ir galvoja kaip suvartyt ta kur kazka pries ta supista lumia parase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...