Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Thenasas

Milu scameris

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Benas_Thenus

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Nojuss_Onstrike

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Pardavineja RP Gidus , gauna rp uz milus (Nelegali veikla) + Apgaudineja, pats issidave zuikis.

4. Įrodymai (BŪTINA): a79f7b58b7f51ac50c75c77241046903124.png Pasiskaitykit tolimesny chat, To kito zaidejo kur jisai rase nickas Lukas_Text, tiesuog ignoruokite jy :)

Tikiuosiu padejau

Butu gerai kad jis gautu Ban ant forumo / Servo.

OMG... Taigi jis anglus apipisinėja... Aš ir scaminu iš tu anglu RP ... Ir iš vieno dažniausiai eina du kartus jei apsigauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

OMG... Taigi jis anglus apipisinėja... Aš ir scaminu iš tu anglu RP ... Ir iš vieno dažniausiai eina du kartus jei apsigauna.

Maladiec kad scaminat tuos anglus man poxui gi, bet esme yra ta kad scamina Sarg.lt zaideja, tu man pasakyk jis parase Kad angla scamina, o chate parasyta kad jam 60m duoda, tu pagalvok, anglas tau zaistu sarg.lt? Jis nieko nesuprastu t.t ... Persiskaityk visa chata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Maladiec kad scaminat tuos anglus man poxui gi, bet esme yra ta kad scamina Sarg.lt zaideja, tu man pasakyk jis parase Kad angla scamina, o chate parasyta kad jam 60m duoda, tu pagalvok, anglas tau zaistu sarg.lt? Jis nieko nesuprastu t.t ... Persiskaityk visa chata

Pasakyk aciu uz visu darbu blist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zmones netinkantis darbui su pakvietimu:

Benas_Thenus

PIZDA OMG +!

!!!!!! KAI KIETAI !!!!! YKELEI MANO NICKA

Snd su mano nicku kaskoks duxas issipisinejo, erzino ir ypiso mane y ta sarase, ziurek greituoju metu nebebusiu tame sarase mielasis,

BTW prie ko cia tas sarasas ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...