Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Olinis

Zebras_Blak

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_Olinis

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Zebras_Blak

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Stovėjau prie savo automobilio SF garaže, privažiavo Zebras_Blak su Dovydas_Suciara, Zebras_Blak paklausė ar aš jau nebe "ahuienas" ir kur mano draugas (kaip matote, draugą norėjo pavadinti kažkokiu necenzūriniu žodžiu), tada privažiavo arčiau ir sušaudė su MP5 (drive-by).

4. Įrodymai (BŪTINA):

324a194b07e8aa180e6954023ca1955b963.png

fbe80a01f89ee6c306bfd40ef7a153fe602.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zebras_Blaak

Ai tai jau ožiniesi ane ? :D vakar vakare toks mandras buvai, dviese su draugeliu išvien mane lupot, o jau kai aš pasikviečiau draugą tai privarei į kelnes ? :D

Gaila man tavęs žmogau, jei sugebi varyt už laido ant manęs, pamatęs mane per facebooką o pats bijai pasirodyt tik rodai koks šustras esi už laido ir kaip man sutikęs prašautum vieną, kad nosis iki krūtinės nusitystų tai ką žinau :D

Užuojauta tau didelė nuo manęs, ir tavo visiems draugams, kad tokį dužusį draugą kaip tave turi. Tavo laimė, kad aš nedariau ss kai tu su draugeliu ant manęs užvažiavęs stovėjai kad hp ir šarvai nusiimtų, ir kaip abu su cj skinu lakstėt ir mane kažkiek kartų nupylėt :D

Kaziola kokių reta.. :DDDDD

P.S Kai parašiau tau, kad tavo laimė jog nepadariau nei vieno ss kai jūs mane šaudėt, tai tuo pasinaudojai, kad liktum sausas, apsikaziolinęs ir medžio vietoj čiuvelis.. :D Sėkmės tau, riteri tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai tai jau ožiniesi ane ? :D vakar vakare toks mandras buvai, dviese su draugeliu išvien mane lupot, o jau kai aš pasikviečiau draugą tai privarei į kelnes ? :D

Gaila man tavęs žmogau, jei sugebi varyt už laido ant manęs, pamatęs mane per facebooką o pats bijai pasirodyt tik rodai koks šustras esi už laido ir kaip man sutikęs prašautum vieną, kad nosis iki krūtinės nusitystų tai ką žinau :D

Užuojauta tau didelė nuo manęs, ir tavo visiems draugams, kad tokį dužusį draugą kaip tave turi. Tavo laimė, kad aš nedariau ss kai tu su draugeliu ant manęs užvažiavęs stovėjai kad hp ir šarvai nusiimtų, ir kaip abu su cj skinu lakstėt ir mane kažkiek kartų nupylėt :D

Kaziola kokių reta.. :DDDDD

P.S Kai parašiau tau, kad tavo laimė jog nepadariau nei vieno ss kai jūs mane šaudėt, tai tuo pasinaudojai, kad liktum sausas, apsikaziolinęs ir medžio vietoj čiuvelis.. :D Sėkmės tau, riteri tu.

Čia tik žaidimas, ko tu toks piktas? Nebūtum manęs šaudęs pačioj pradžioj, tai viso šito nebūtų buvę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zebras_Blaak

Čia tik žaidimas, ko tu toks piktas? Nebūtum manęs šaudęs pačioj pradžioj, tai viso šito nebūtų buvę ;)

Ai jau jei nebūtų tai nebūtų :D Aš nepiktas, aš tiesiog užuojautą tau didelę jaučiu, nu bet kaip sakoma - ligoniams atleistina :D

Tiesiog juokinga, kad vakar toks narsus buvai su cj skinu, draugu ir ginklais, o dabar jau toks nuskriaustas dedies :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...