Eiti į turinį
Svečias Tomas_Bekaz

Audi/Mitsubishi/Reno/Opel/Ford

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tomas_Bekaz

Lagūna 1

ŠŪDŲ KRUVA PATS ŠUDINIAUSIAS RENO MODELIS !!! šiaip nelabai skaitos prie reno, nes daugiau garaže stovi nei važiuoja.. :D

Lagūna yra ne mašina, tai mašinų gamintojų klaida :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lagūna 1

ŠŪDŲ KRUVA PATS ŠUDINIAUSIAS RENO MODELIS !!! šiaip nelabai skaitos prie reno, nes daugiau garaže stovi nei važiuoja.. :D

px jis bent tokia turejo o tu bl ir tokios neturi. O as dalinu savo balsa i tris dalis tai uz Audi pats esu vairaves Audi 100 dyzelis 2.0l sena bet pakankamai nebloga ir Audi A4 benzinas/dujos 2.8l ahuitelnas aparatas trauka bbd. Tada Mitsubishi Lancer Evo 08 arba 09 irgi neblogi nors neesu vairaves. Ir Opel Astra 2.0l dyzelis irgi neblogai traukia vairaves nes dabar nusipirke turim. Na o jai butu Volvo tai balsuociau uz ja turim Volvo v70 2,4l dyzelis 120KW dugna uzmini, prisiklijuoji prie sediniu, irgi esu vairaves. Gaila tik kad ribotuvas ant 220 km/h stovi. Tetis nuo Ukmergės iki Vilniaus per 25 min nuvare kai taip vaziuojant 120-130km/h per 1h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rokas_Auskalnis.

Man labiau patinka Audi su Quattro sistema. Is Audi kurybos man patinka: 90 B2 Quattro sedanas ir A4 1.8T Quattro sedanas ir universalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...