Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ignas_Troperis

Fretas_White

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Troperis

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Fretas_White

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Taigi atėjau pas jį žaisti kauliukais daviau 50k pora kartų pralošiau ir trečią karta sakiau, kad iškris 2 taigi fretas išmetė kauliuką ir taip ir buvo iškrito 2, bet tada išmetė jo draugelis robertas ir iškrito 6 taigi jis man pasakė, kad man kauliukus metė Robertas ir aš nieko nelaimėjau taigi aš ir patikėjau daviau dar kartą ir vėl fretas išmetė ir iškrito 2 bet iškart išmetė jo draugelis ir iškrito 6 taigi jis man vėl aiškina, kad nieko nelaimėjau, nors foto aiškiai matosi kaip aš sakau, kad iškris 2 ir taip ir būna iškrenta 2. Manau, kad jei kauliukų eventą daro jis tai jis ir turi mesti, o ne jis išmeta ir tada po jo dar kartą jo draugas. Nežinau kaip čia viskas yra, bet kiek supratau tai fretas meta kauliuką atspėji koks skaičius iškris ir tada išmeta jo draugas, ir iškritus kitam skaičiui aiškina, kad nieko nelaimėjai. Taigi kadangi laimėjimai yra x5 turėjau laimėti 250k! stačiau du kartus ir du kartus laimėjau, bet foto turiu tik vieno statymo, tad ir skundžiuosi tik dėl jo.

4. Įrodymai (BŪTINA):

1db967ca6a38dd5e41a67aa743bcf327862.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...