Eiti į turinį
Svečias Gаng_Boss

Keturratis

Rekomenduoti pranešimai

jau uztokiak aina gali paimt ir 200cc. jei mokesi normaliai vaziuot neapsiversi. man 14. su honda trx 350cc 4x4 lakstau dugnais ir nieko nes jauti gaza kada spausti kada reikia atleisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As 12 metu varinejau ant kawasaki gpz britvos kazkur 750cc nes esu stambaus kuno sudejimo, tada buvau kazkur 1,7m ugio ir 90kg svorio, dabar man 14 metu 105kg ir 1,82m ugio tai dabar pardaviau britva ir tokiose 125cc isvis traukos nejauciu imk bent 250cc ir stenkis 4x4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As 12 metu varinejau ant kawasaki gpz britvos kazkur 750cc nes esu stambaus kuno sudejimo, tada buvau kazkur 1,7m ugio ir 90kg svorio, dabar man 14 metu 105kg ir 1,82m ugio tai dabar pardaviau britva ir tokiose 125cc isvis traukos nejauciu imk bent 250cc ir stenkis 4x4

Neluzta kawasakio dalys nuo svorio? :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei tėvai neleidžia imt galingesnio - neimk išvis. Palauk geriau metus, pasiimk bent nuo 300cc, kad ir senesnių metų japoną. Kinietis, kad ir naujas, naudos iš jo nebus. Turiu pats senuką kawasaki klf 400, per visą jo gyvavimo istoriją pas mane nebuvo jokių problemų, tik kartą karbą pravalyt reikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...