Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karolis_Krisimentas

Juras_Black

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Rokyzas_Sarg

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Juras_Black

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Na čia man atrodo vakar ar užvakar Ivanov'as a.k.a Putinas rengė streiką, na aišku aš atvykau paDM'inti, bet pamatęs, kad Juras_Black, PRISIDEDA prie šio streiko, o ne malšina, nežinau ar pagal jų taisyklės Apsauga turėtu malšinti. Bet kai matysite nuotraukoje, jis yra su paprastu skin ir šaudo iš TEISĖSAUGOS gun'o. Kostai atkreipk dėmesį, aš pildau net tai, kad tu jį įkalintum, bet tai, kad jis yra APSAUGINIS ir šudo į žmones, tai galėtų reikšti, kad jam turėtų grėsti teisėsaugos blist'as, jeigu neklystu.

4. Įrodymai (BŪTINA):

50163b5a11e96df849f4d443a3ec4240481.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įrodyt ar neįrodyt, bet tu toks melagis, tai aš negaliu. Pirma - Tu turėdamas "Huntley" ir būdamas su "Apsauginio" skin'u, tikrai saugojai ligoninės. Antra - Pats esi pasirašes " Darbas|Koldūnas". Jei Kostas atkreips į tai dėmesį, jis paklaus Legacio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Juras_Black

Įrodyt ar neįrodyt, bet tu toks melagis, tai aš negaliu. Pirma - Tu turėdamas "Huntley" ir būdamas su "Apsauginio" skin'u, tikrai saugojai ligoninės. Antra - Pats esi pasirašes " Darbas|Koldūnas". Jei Kostas atkreips į tai dėmesį, jis paklaus Legacio.

Gerai kaziolę sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...