Eiti į turinį
Lukas_Tolkas

Motoroleriai

Rekomenduoti pranešimai

Jo projektą gali paskaityt čia - http://www.scooterfactor.lt/forum/viewthread.php?thread_id=104170&rowstart=0 . Projekto viso neskaičiau, bet manau neblogas. Visgi naujai perrinktas variklis.

Mldc žmogus esi kad atradai lobį šitą. Po savaitės čj susieksiu ir nuperku. Aj jo,atsiminiau. Spydometro nėra, TA nepyks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei išvis nėra spidometro turėtų pykt, nes aš neseniai variau TA tai nusirašė ridą nuo spidometro.

Velnias... Neseniai parašiau tam,sakau spydiko nepakeistų,sako ne. Aj velniop Aprilia SR arba Yamaha BWS paimsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iki 2001m SR eina labai geri varikliai (Yamaha), paskui apismoka Sr'us pirkti nuo 2005m.

http://www.autogidas.lt/aprilia-sr-2005-021066437.html Ka apie sita manai? 2005metų, kaina visai gera. (įtartinai gera)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na dabar išrėšiu savo nuomone, kadangi nenoriu girtis, bet kažkiek tikrai išmanau apie tokius dalykus.

Dauk kas pamato "pežą" "speedfightą" ir sako oo zjbs čia moto yra....kylstat. Speedfight gal ir kiek vieni iš galingiausių, tačiau greitai byra jų dalys, o taisymas sunkus, bei vargingas, jei ne ant normalesnio matoro papuoli, nespėsi kuro pilt, draugas turėjo, tai sukišo 500 LT ir pardavė 1000 LT pigiau nei pirko pats. Tad imti nepatariu.

SR'as daug kas mano mieste vadina SERU. Hmmm 2006 metų, neblogas, išvaizda taip pat, dūda irgi. Kaip ir Kobis sakė, Seruose naujesniuose stovi geresni varikliai, tikrai nereiks daug prie jų knisinėtis ir panašiai, jie gal kaip jau eina prie tų nemažūjų moto, nes pvz ten typhoonai, bws, eina prie mažesnių klasių, tačiau moto išties geras, kiek irgi pažystamas turėjo, laikė ilgai, keitė grupe, bet ne dėl sugedimo o dėl saves. Todėl rekomenduočiau imti. Nes kadangi senesnis seras, beveik tapati kaina, o geresnio irgi nieko nematau už šį.

Na o aš pats esu už tų mažesniūjų klasę, t.y Yamaha BWS, Booster, Stalker, Typhoon ir pnš, man jie gan patogūs, kiek patikimi, bei pats mažo ūgio tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na dabar išrėšiu savo nuomone, kadangi nenoriu girtis, bet kažkiek tikrai išmanau apie tokius dalykus.

Dauk kas pamato "pežą" "speedfightą" ir sako oo zjbs čia moto yra....kylstat. Speedfight gal ir kiek vieni iš galingiausių, tačiau greitai byra jų dalys, o taisymas sunkus, bei vargingas, jei ne ant normalesnio matoro papuoli, nespėsi kuro pilt, draugas turėjo, tai sukišo 500 LT ir pardavė 1000 LT pigiau nei pirko pats. Tad imti nepatariu.

SR'as daug kas mano mieste vadina SERU. Hmmm 2006 metų, neblogas, išvaizda taip pat, dūda irgi. Kaip ir Kobis sakė, Seruose naujesniuose stovi geresni varikliai, tikrai nereiks daug prie jų knisinėtis ir panašiai, jie gal kaip jau eina prie tų nemažūjų moto, nes pvz ten typhoonai, bws, eina prie mažesnių klasių, tačiau moto išties geras, kiek irgi pažystamas turėjo, laikė ilgai, keitė grupe, bet ne dėl sugedimo o dėl saves. Todėl rekomenduočiau imti. Nes kadangi senesnis seras, beveik tapati kaina, o geresnio irgi nieko nematau už šį.

Na o aš pats esu už tų mažesniūjų klasę, t.y Yamaha BWS, Booster, Stalker, Typhoon ir pnš, man jie gan patogūs, kiek patikimi, bei pats mažo ūgio tai...

Kokia tavo nuomonė apie Serą 2002metų? Ir beja sakei tavo draugas šūdą pirko,kokia ten markė buvo,nelabai supratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...