Eiti į turinį
Eele_Sturridge

Lietuvos švietimo sistema

Rekomenduoti pranešimai

Perskaičiau. Aš irgi apie egzaminus buvau susidaręs panašią nuomonę. Egzaminas - neparodo ko mes išmokome per 12 mokymosi metų, o tik parodo ar mes mokame tuos dalykus kurie jame yra. ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Cituoju "Kyla klausimas, ar kam nors tokia trumparegiška valstybės švietimo programa naudinga? Naudinga. Bet tikrai ne mums." Čia yra gryniausia tiesa, ne į mus nauda nukreipta bet į valstybę. Ir beje "Šis nusivylimas švietimo sistema Lietuvoje lėmė mano sprendimą aukštojo mokslo siekti JAV." Man jau senai galvoje kirba mintis, kad mano ateitis kažkodėl už atlanto t.y JAV. Po 10 metų, gal net ir trumpiau Lietuvoje nebeliks protingų žmonių, nes čia nėra galimybių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu stipriai čia. Gal šiek tiek persūdyta mano nuomone. Sutinku, Lietuvos švietimo sistema nėra paruošianti gyvenimui, tačiau nenorėkit, kad jums viskas būtų ant lėkštutės patiekta. Jeigu jums mokyklinių žinių nepakanka, domėkitės, lavinkit save, pasiimkit, kokių žinių jums reikia. Dabar pilna mokomųjų programų, internetinių puslapių apie profesijas, galima uždavinėti klausimus darbdaviams, t.t. Apie tuos 12 vargo metų tai galiu pasakyti, kad galima atsirinkti ko tau reikia. Gali mokytis vidutiniškai, mokytis gerai, arba labai gerai. Jeigu tau atrodo, kad mokykla yra kalėjimas tai pabaigęs 8 klases išeik i profesinę mokyklą ir mokykis daug lengviau (arba išvis nesimokyk) :D Be to pamokos gi nėra viskas, ką galima gauti mokykloje. Yra įvairūs būreliai, susibūrimai. Dėl ko labiausiai sutinku šiame laiške, tai turbūt dėl žinių apie finansus. Mokykla turėtų skirti daugiau laiko šiam dalykui. Taigi atsirinkit ko jums reikia ir ko ne. Kaip čia kažkas yra pasakęs "Gyvenimas nieko neduoda - Reikia pačiam pasiimti" xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias lauris_drukstanass    

Koks debilas gali mokytis, ypac lietuvoi? :DD Nesuprantu tu moksliuku, gal jie galvoja kad gerai gales cia gyvent ;DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tyngiu skaityt, bet galiu pasakyt, kad praktiškai nuo 7-8 klases ko daugiausia mokama tau gyvenime niekad neprireiks tarkim lietuvių kalba visi tie nagrinėjimai nežinau kaip ten vadinas ten kur braukyt visokias nesąmones, nes mūsų lietuvių mokytoja, tokia bšk... Bet taip pagalvojus, kam to gali prireikt? Svarbu išmokytu rašyti normaliai be klaidų, formuluoti sakinius ir t.t. o kam tie kiti šūdai? Egzaminui po kurio tu viską greit pamirši ir daugiau gyvenime tau neprireiks? :D Tas pats ir su matematika moko spręst visokius uždavinius kurių sprendimas užima visą lenta, o tai praverstu nebent jei koks mokslininkas būtum :D Tai manau, kad per daug dėmėsio sutelkta bereiškiams dalykams, kai vietoj jų galima būtų mokyti naudingų dalykų, kurių prireiks gyvenime o ne tik egzamine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...