Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

George_West

Samp_Buda

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: George_West

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Samp_Buda

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Besaikis flood'inimas į /sms, žaidimo trukdymas, įžeidinėjimai, relog po teisėsaugos surakinimo.

4. Įrodymai (BŪTINA):

Flood:

5c5ff678fa351f33a469764255bfcbb5791.png

42af5cfad1c12e845846102166aee28e199.png

2c905644b37f9f78d80b35362341b428234.png

Relog:

321550cbec99a8417862306b4d0ba569780.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu ir pagavai prikrovei star uz ginklo rodyma bei naudojima tai prasau juos pateikti kad as i tave saudziau tu prie manes kabinaisi trankei ir pastoviai stabdei sutabdes prikrovei star ir tikiesi likti nenubaustas ismok dirbti beto iki 40stars nereik yrodimu tai kur yrodimai kad saudziau begau it t.t nes prikroviai virs 60stars laukiu ss o del atsijungimo susinervinau ir nuejau nuo kompiuterio viskas pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu ir pagavai prikrovei star uz ginklo rodyma bei naudojima tai prasau juos pateikti kad as i tave saudziau tu prie manes kabinaisi trankei ir pastoviai stabdei sutabdes prikrovei star ir tikiesi likti nenubaustas ismok dirbti beto iki 40stars nereik yrodimu tai kur yrodimai kad saudziau begau it t.t nes prikroviai virs 60stars laukiu ss o del atsijungimo susinervinau ir nuejau nuo kompiuterio viskas pasakyta.

Bachūčiuk, ne į temą varai. Tave aš kaltinu įžeidimais, floodinimu ir relogu, tai tu ir ginkis del to. Jūs abu su Korne_Insane mane šaudėt tpkalne, tave pagavau uždėjau 30 star už šaudymą ir rodymą ir 40 už bėgimą. Tas tavo relog'as tik parodė, kad tu esi kaltas. Taigi neapsimesk čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

o as tave kaltinu nemokejimu dirbti pradsau pateik man ss kaip as saudau jei ju neturi nes net nesaudziau tai isvis apie kazkoki saudyma patylek

Tu vis dar nesupranti ane? Mano darbą tu peik kitoj temoj, šitoje temoje aš tavęs nekaltinu dėl šaudymo, kaltinu dėl relogo, įžeidimų ir flood'o. Už tai ir ginkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...