Eiti į turinį
Aspectt_Boy

Motoroleriai

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Jeff_Taylor

Asmeniškai man, šitas motoroleris yra - baisi kaimo pyrda. (Neįsižeisk, čia tik mano nuomonė)

Reiktų padirbti su plastmasėm, perdažyti gražiai ir gražus bus. Jeigu bus noro bus ir motoroleris geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Usius_Vierchas

Nu aš turiu Sym Jet 50cc Japonu ir Vokiečiu gamybos problemu nerasta beveik jau 15k kilometru mok4jau 1100lt su dokumentais ir t.t važinėji tik be teisiu teises laikysiu rugpjučio 8d. (laukiu nesulaukiu :D) traukia mocas gerai 3kw eina 80km/h.. Foto pakolkas nekelsiu nes ruosiuosi biski deti tuninga t.y klijuoti karbono plevele :P

P.S Gta samp koks duslintuvo pavadinimas? turiu db paprasta sportini bet kiek zinau tavo duslintuvo garsas grazus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu Aprilia SR 2004 metų 49cc 4kw, 90km/h ima drąsiai :)

Smagus važinėti daiktas :)

Prižiūrimas, mylimas, glostomas. Na yra keletas makleiku apsitrynę (iš po praito vairuotojo) pats jį turiu dar tik nuo liepos pabaigos.

Turiu šalmą, moto tvarkingas priregistruotas, su dokais/draudimu. Tik vat teises ruošiuosi tik rudenį laikytis. Nuotrauka daryta 2013-08-22 (fotkinta telefonu prie mano gimtojo miestelio ženklo)

O kitais metais planuoju peršokti prie kai ko truputį rimtesio. t.y.: Aprilia Pegaso 125cc

Laikui bėgant įkelsiu vis naujų foto ir pravažiavimo video :)c7268acac0a1f72d9c3647413c8eb0e0374.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...