Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias J0nas_Lemon

Gytis_Trade.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias J0nas_Lemon

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Jonas_Lemon.

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Gytis_Trade.

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Relog nuo teisėsaugos.

4. Įrodymai (BŪTINA):8d849201c08aceaaf4e99f02761d41e7801.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu sakau man buna taip kad nuleidziau game ir pasibugina pelyte nesm an draugas parase per skype dar jis apts gali patvirtint as nemaciau kad bega uzdeta buvo nes ant win7 buna pelyte pasibugina ir as padariau rr pc tai todel tau taip ir rase ir tikrai specialei neatsijunginejau tiesiog nuleidau game man pasibugino pelyte negalejau jos pajudinti ir man reikejo daryt rr pc

JIs teisybe sako, susirašinėjom skype, aš jam ištisai floodinau, kol atrašė poto iš lempos atsijunge iš skypes poto sako, kad per mane jam pelyte užstrigo...

Man taip nekarta buvo kai jis floodino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias J0nas_Lemon

nu sakau man buna taip kad nuleidziau game ir pasibugina pelyte nesm an draugas parase per skype dar jis apts gali patvirtint as nemaciau kad bega uzdeta buvo nes ant win7 buna pelyte pasibugina ir as padariau rr pc tai todel tau taip ir rase ir tikrai specialei neatsijunginejau tiesiog nuleidau game man pasibugino pelyte negalejau jos pajudinti ir man reikejo daryt rr pc

Atmažkes.com , la la la, neišsisukinek aš irgi galiu taip parašyti, įrodymu neturi bėga turėjai. /tpdrag užmečiau bėga ir staigei teleporta į /tplv ir relog. :) P.S >> Eik į mechanikų pap atsakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...