Eiti į turinį
Danas_Shady

FTB direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

Nepatingėjau ir aš rinkimo metu pažiūrėt tų "favoritų". Pražaidžiau 500-600min.: Creative išvis nebuvo on (nebent tik vakar), Dandis mldc, labai stengėsi, Snash tik paskutines dienas pradėjo vpš žaist, Mukanovas mldc. That's all. Dis is sarg. gg gf wp. GL, Mukanov

Da pašol tu nachui. Atsimerk, kai žaidi, galbūt tada pamatysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Todėl, kad tu žiūri tik į nick'us žaidime. Mickus pats pavo atsisakė Swat ir jau pildo į drk, čia ir durnam aišku, kad netaps, o Kent turėjo nešvarią praeitį + ne per seniausiai grįžo, pats laikas pasikeist :) Aišku, čia tik mano nuomonė, nieko neteisiu nei ką.

Nesuprantu apie ką tu turi omeny? Aš nesu naujokas ir nežiūriu pagal nickus kažkokius žaidėjus tiesiog sakau,kad man ju anketos patiko ir tikrai buvo verti tapti bent kandidatais ko nepavyko jiems. Nesakau,kad jie turėjo direktoriais tapti,bet tik kandidatais. Visi darom klaidų,bet kaikurie mokosi iš klaidų ir nebedaro jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oi sr pamiršau pasveikint.. Tu nors ką žinai kas čia savo nuomonę reiški? Ką dbr už šitą į teisėsaugos blistą įkiši? Baik vaidint dievą ba ataibodai ir jei visko nežinai būk tyliai.

P.S. Sveikinu Lukai.

Kaip matau užregistravęs senai forume, bet tampi tais mažvaikiais, kurie teršia serverį dabar. Savo nuomonę reikšti galiu, turiu pilną teisę, o dėl tavęs pasakysiu tik tiek - esi tipiškas jaunuolis, kuris bando ieškot pykčių ir nesutarimų. Jeigu protingas esi, pats pagalvok ką parašei. Kandidatus renki ne tu, o DPKT, tad žinau aš ar nežinau - savęs kandidatu nevadink, nes tai atrodo beviltiška ir juokinga. Nori būt kandidatas? Bandyk laimę ir kitus kartus, nes dabar turi negarbingą požiūrį ir terši forumą nebūtais dalykais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip matau užregistravęs senai forume, bet tampi tais mažvaikiais, kurie teršia serverį dabar. Savo nuomonę reikšti galiu, turiu pilną teisę, o dėl tavęs pasakysiu tik tiek - esi tipiškas jaunuolis, kuris bando ieškot pykčių ir nesutarimų. Jeigu protingas esi, pats pagalvok ką parašei. Kandidatus renki ne tu, o DPKT, tad žinau aš ar nežinau - savęs kandidatu nevadink, nes tai atrodo beviltiška ir juokinga. Nori būt kandidatas? Bandyk laimę ir kitus kartus, nes dabar turi negarbingą požiūrį ir terši forumą nebūtais dalykais.

Jeigu tu nežinai ką man Danas forume po to kai baną gavau tai patylėk, jei kažkas nepatinka rašyk į až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...