Eiti į turinį
Bona_Zeko

Naujas kompiuteris ar GM RAM.

Rekomenduoti pranešimai

nelabai ką kertu apie tuos visus kompos jų sudetį ir pnš, bet tipo tikiesi, kad įsimesi kelis ramus ir kompas jau kaip naujas laptopas bus? :D

Na to nesitikiu, bet galvoju ką daryti, kad bent truputi greičiau veiktų nes dabar tas mano kompas tinkamas tik dirbti su Microsoft Office programom kaip Word, PowerPoint ir t.t... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aišku nauja pirk, tau tie RAM nelabai ir padės, galėsi vienu metu daugiau programų atsidaryt, ar galingesnes (RAM naudojimo prasme) ir tiek.

Žaidimams reikia procesoriaus ir vaizdo plokštės, o RAM užtenka 4gb paprastai (standartas dabartiniams su win7).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aišku nauja pirk, tau tie RAM nelabai ir padės, galėsi vienu metu daugiau progrmau atsidaryt, ar galingesnes (RAM naudojimo prasme) ir tiek.

Žaidimams reikia procesoriaus ir vaizdo plokštės, o RAM užtenka 4gb paprastai (standartas dabartiniams su win7).

Žiūrėk tu čia tas Kompiuteristas :D Tai tu man maždaug paaiškink kokį kompą pirkti, kad 12-oje klasėje galėčiau laisvai užsiiminėti programavimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žiūrėk tu čia tas Kompiuteristas :D Tai tu man maždaug paaiškink kokį kompą pirkti, kad 12-oje klasėje galėčiau laisvai užsiiminėti programavimu?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Programavimui nereik kompo galingo.

Maždaug tokio:

Requirements

Windows 95 or higher.

32 MB of RAM.

The executables compiled by Dev-C++ will need MSVCRT.DLL (comes with Windows 95 OSR 2 or higher).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...