Eiti į turinį
Svečias Egis_Txx

Playstation 3

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Egis_Drifter

Sveiki, šiandien turiu pas jus labai didelį klausimą, norėčiau paklausti šių dalykų:

Ar įmanoma nusipirkti padorų Playstation 3 iki 500litų? (Nereik man jokių pribambasų, reik tik kad veiktų žaidimai)

Ar labai svarbus televizoriaus ekrano dydis playstation 3?

Ir ar kaip nusipierki Playstation iš parduotuvės, pasijungi prie teliko galima iškart lošt ar dar reik kažką įrašinėt?

Labai prašau atsakykit, už padorų atsakymą +rep :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Xbox geriau pirk,nes ps3 yra bugu

Man atrodo, žmogus gana aiškiai nurodė, kad jį domina būtent PS3. Jis nori su jo įsigijimu susijusios informacijos, o ne tavo asmeninės nuomonės. Aš irgi rinkčiausi (tikiuosi, greitu metu pavyks ir pasirinkti) PS over XB vien dėl tam tikrų ekskliuzyvų :)

Už <600 galima nusipirkti naują Super Slim'ą be vidinio hardo (tie 12 GB pagrinde žaidimų seivams, iš PSN grajų neparsisiųsi, tiesiog netilps) http://pigu.lt/zaidimu_konsoles_kompiuteriai_xbox_sony_playstation_nintendo/zaidimu_konsole_sony_playstation_3_super_slim?id=3774767, tad, manau, rastum skelbimuose ir naudotų už 500.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Sony PlayStation 3 konsole nelabai rasi už 500 LT. Gali labai gera rasti nuo 900 - 1500 LT su atrišimu pilnu ir su dideliai kiekiais GB. O apie televizorių, gali žaisti ant plokščiakranio arba nebūtinai. Šeip pats turiu xbox 360 konsole ir nenusivyliau. Pirkau iš tėvo draugo berots už 850 LT, nusiderėjo iki 820 LT :D, nepadėvėtas viskas puikiai veikia, bet ten 250 GB + nemokamai įrašė žaidimus kokių norėjau + pilnas atrišimas [ Galima per diską žaisti ir per usb ] + 2 pulteliai. Tik įdėti diską ir žaidi, tikrai nereikia nieko įrašinėti. Tai kaip sakau, geriau pasitaupyk dar arba tėvu paprašyk ir nusipirksi tikrai gerą :)

P.S Xbox konsole turi žymiai daugiau atnaujinimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš galvojau ir pirkti tą, ps3 bet kai pasiskaičiau playstation foruma, kad po 3-4metų ps4 parodys savo tikraja, galia ir bus mažesnesm tai palauksiu, siulau tau palaukt, bereikalo pirksi ta, ps3, Nes žaidimu nebebus geresniu.

Šiuo metu jam sukurta ~1000 žaidimų, būtų ką veikti kelioms dešimtims metų norint bent pusę jų pereiti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...