Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Geradaris

[PAMOKA] - Kaip atsisiųsti ir įsirašyti GTA skirtą žaisti SAMP

Rekomenduoti pranešimai

zmule_logo.jpg

Sveiki, taigi svečiai, naujokai, ar tiesiog jau serverio žaidėjai ieško gero GTA (be modų) skirto žaisti SAMP, bet žinoma eina ir GTA žaisti. :D

Šioje pamokoje vaizdiškai parodysiu kaip atsisiųsti GTA iš programos zMule, prieš tai ją atsisiuntus, nes niekur pačio GTA installo negaliu patalpinti, kadangi jis užima daug vietos, o daugelyje failų talpyklų radau tik 200MB max failo užimamos vietos, tai parodysiu kaip jums patiems atsisiųsti.

1. - Atsisiunčiame zMule programą

http://keitykla.zebra.lt/keitykla_web/files/zMule.msi

2. Spaudžiame ant zMule.msi ir įrašome

3. Atsidarome Paieška ir į paieškos laukelį įrašome GTA San Andreas (be modu), paspaudžiame ir pradedame siųsti

aff3cbfa31b454584bb22586a962db7a952.png

4. Spaudžiame ant Siuntimai ir matome jog siunčia. Laukiame kol atsiųs...

dd4baa467016f1be9eb03cdd40b3e94e692.png

5. Kai atsiunčia einame į Gauti failai ir susirandame GTA San Andreas, kadangi pas mane visko daug ir aš nerasiu, į laukelį Failo pavadinimas rašau GTA San Andreas

1633e619a0c3d86fd74ab3b38e22f061167.png

6. Spaudžiame ant mūsų atsiųsto failo GTA San Andreas (be modu).rar ir įrašome GTA. Pamoka baigta.

:)

1adfba35ff4e22615dc9376d7aafddde424.png

Tiesa... Jei norėsite failą išsikelti ant desktopo ar kur kitur, tai...

1. Paspaudžiam antrą klavišą ant failo ir Atidaryti katalogą

9c2847ec75d7a6c24a5ede146ae82794290.png

2. Mums išmeta tai... Ir viskas, galime įsikelti kur tik nori.

:)

61a05bb500df5f400b0375e96c5f801759.png

Na štai ir viskas, zMule programą galite naudoti ir toliau, ji tikrai nekenkia, pats esu atsisiuntęs virš 10000 dainų, bet pasilikau tik geriausias, nes užima vietos, jokių problemų nepridaro, nei antivirusinė knisa protą, nieko. :) Iš čia galite siųstis ir CS ir RS ir dainas, filmus, bei betkokius kitus žaidimus. :) Man asmeniškai ši programa yra 100 kart geresnė už Torrentus, nes nei čia regintis reik, nei kažkokių chujovenų pakvietimų, nieko. :) Įsijungi ir naudoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Puiki pamoka.O ar žinojai,kad Zmule kompą drožia,kenkia Windows'ams ir pnš.?

Įrodyk. :D Naudoju zMule 4 metus, pzdc kaip kompas uždrožtas, ne tas žodis ane? 10000 muzikos failų buvau atsisiuntęs, viskas čia normaliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekada gyvenime nenaudojau ir nenaudosiu tos programos,kadangi žinau,kad ji kenkia.

torrentai,linkomanija geriausiai.

Torrentuose visokie pakvietimai chujimai, kažkokios nesąmonės. Xhuj ten susigaudysi, siųstis blt, kviestis kažką. Čia atsisiunti pyst parašai ir yra. Tai čj tėvai pripasakojo kaip ir man, bet aš tai netikėjau, pats išnaršiau tą programą ir nieko blogo ten neradau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...