Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias James_Carpinello

James_Carpinello

Rekomenduoti pranešimai

Svečias James_Carpinello

Vardas? Mantas

Pravardė? James_Carpinello, karpas, carpinello, james...

Amžius? 16

Zodiako ženklas? Jautis da best (05.20)

Kur gyveni? Kėdainiai city.

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi mašinomis, motociklais, patinka kažką konstruoti, kurti, mano hobis yra kaip ir daugelio jaunimo, gatvės gimnastikos sportas (Street Workout). Sportuoju nepilnai metus su įvairiom pertraukom, manau pasiekiau per tokį laiką tikrai neblogų rezultatų. Nelankau nieko, bet pradėt reiks vėl eiti į sporto klubą.

Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu būnu su draugais, sportuoju, ir pasėdžiu prie kompiuterio.

Kiek laiko žaidi serveryje? Atvirai pasakius žaidžiau ir seniau tik su kitokiu slapyvardžiu, bet pradėsiu naują gyvenimą. (2013.11.20 mano registracijos į serverį data).

Ar ilgai žaidi SA-MP? SA-MP žaidžiu jau nuo 12 metų kažkur, tai jau geri 4 metai.

Kokius filmus mėgsti? Mėgstu įvairius filmus, labiausiai Kovinius, tokius motivacinius, kaip Never back down, ar Undisputed, kolkas užsikalblęves esu ant Siaubo žandro filmo "Walking deads 4" visas serijas esu peržiurėjas, ir kas savaitę laukiu vis naujesnės.

Kokios muzikos klausai? Daugiau praleidžiu klausydamas rep'o, bet ir nevengiu kitų gerų muzikų.

https://www.youtube.com/watch?v=XrMH_Bm5AEU

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Neturiu. :\

Turi brolių, seserų? Ne.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Gyvenimo tikslai yra pabaigti mokyklą, pasiekti norimų rezultatų sporte, išsilaikyti teises, turėti sau patinkančia mašiną, susirasti gerai apmokamą darbą, susikurti šeimą ir laimingai gyventi.

Kokie tavo privalumai? Esu toks žmogus kuris užsibrėžia tikslą ir jį padaro iki galo, esu sąžiningas žmogus, nepalieku nuskriausto žmogaus visalaiką padedu ištikus bėdai.

Kokie tavo trūkumai? Daug jų ir neturiu, greit susinervuoju.

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Ikelsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...