Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

Blia koks ahujenas sitas... <3

Dėkui darysiu piktesni dar biški.

 

 

 

 

 

81a277a10bf3531c4c9d68b9a7402b5c41.png

Mai love.

 

Nu bl suprask kad dėt pj ir gta sa ratus ant simioro tas pats kas ciesint prostitute jau pinigus sumokėjus ir šeip čia reik kelt gražias nuotraukas o ne su tikslu parodyt ka tu sarge vairuoji.

 

 

Padėkit susitvarkyt grafikas, nes dbr kažkokia b*bienė..

 

#ToxicWorks

 

 

#PIST777

 

 

#Mercedes #Ir #BMW

QL2YiJE.jpg

 

visu pirma reiktu 32bit ir šeip geriau pirma nusistatykit normaliai pacias gta sa grafikas ir isikelkit paprasta enb o ne su xujovom gta grafikom kelkites kosminius enb

 

 

http://www.part.lt/img/a504829b0905825c88b4ae523c9dfeaa615.png

 

Lievos grafikos ;/ Bet visgi Predator ENB ;/

 

jei nenusistatai normaliai grafiku tai enb tikrai nepadės ir gali pjautis kiti modai su tuo enb ir totali zavaruxa tada gaunas

 

nieko čia neheitinu tiesiog kiti atsižvelkit kokiu tikslu buvo sukurta tema,o dar kiti supraskit kad enb viso nuotrauku vaizdo negali sudaryt kai nenustatyti normalus pagrindiniai nustatymai.

 

.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet gi draugai, jie prašo jūsų pagalbos, o visokiem išsišokeliam padedat. Ar tikrai nuleisit rankas prieš žmones, kurie PRAŠO pagalbos ? 

esmė tame kad yra pilna tutorialu internete kaip pasidaryt tas grafikas normalias tik nereik tingėt patiem pasieškot ir apie kokia čia pagalba isišokeliam tu kalbi aš kiek galėjau tiek parašiau norės patys i pm parašys normaliai tai visada galima padėt.Ir šeip apie kokius draugus galima kalbėt kurių tu net neesi mates realiam gyvenime ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

esmė tame kad yra pilna tutorialu internete kaip pasidaryt tas grafikas normalias tik nereik tingėt patiem pasieškot ir apie kokia čia pagalba isišokeliam tu kalbi aš kiek galėjau tiek parašiau norės patys i pm parašys normaliai tai visada galima padėt.Ir šeip apie kokius draugus galima kalbėt kurių tu net neesi mates realiam gyvenime ..

Dėl tų draugų tai čia žiaurei užvartei ir šiaip aš rašiau tai juoko forma, o tu kaip ir kiekvienas forumo intelegentas priimei už tikrą pinigą. Sveikinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl tų draugų tai čia žiaurei užvartei ir šiaip aš rašiau tai juoko forma, o tu kaip ir kiekvienas forumo intelegentas priimei už tikrą pinigą. Sveikinu.

tai tada nesuprantu kokia tavo posto esmė buvo ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vietoj gaisindamas laika pizdavodamas zmones, kurie praso pagalbos, galejai padet, bet esam lietuviai, padet = nusizemint.

kur as pizdavojau zmones tu man parodyk durnas tu gal rimtai ? :D as kaip tik pasakiau ka padaryt kad geriau butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...