Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

Parašiau Eigintui, tegul spręndžia.. Per savaite kelis sykius jam į šita tema eit tvarkyt betvarkės? Ne ne ne... Jeigu tokie durneliai esat tai patys ir atsakysit... Nesuprantu kam tu pradedi čia putuotis Dom_Cross? A tau užkliuvo, kad pasiūlė? Juk galėjai savo irgi pasiūlyt, o ne iškarto malt šūda...Tik pradedi nusipezėt ir prasideda... Atrodai iš bendravimo normalus, bet pagal savo galva nepasakyčiau, kad tau viskas gerai su ja... Kaip kas nori, taip tas ir mato tuos modus..

r3p+ geriausia nuomonė visoje šitoje makalynėje..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Parašiau Eigintui, tegul spręndžia.. Per savaite kelis sykius jam į šita tema eit tvarkyt betvarkės? Ne ne ne... Jeigu tokie durneliai esat tai patys ir atsakysit... Nesuprantu kam tu pradedi čia putuotis Dom_Cross? A tau užkliuvo, kad pasiūlė? Juk galėjai savo irgi pasiūlyt, o ne iškarto malt šūda...

Tik pradedi nusipezėt ir prasideda... Atrodai iš bendravimo normalus, bet pagal savo galva nepasakyčiau, kad tau viskas gerai su ja... Kaip kas nori, taip tas ir mato tuos modus..

Pz kaip man rūpi tie forumo banai ir pnš, verskit kaltę visą ant manęs, mldc, įdomu kaip elgtumėtės mano vietoj kai visam forume, kur tik bepapostinčiau prisipisa tie vaikai ir provokuoja. Pažiūrėkit pirmą viską iš šono, o ne iš populiariosios pusės.

98c991dd5302a49187f6f16a60b6022e305.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pz kaip man rūpi tie forumo banai ir pnš, verskit kaltę visą ant manęs, mldc, įdomu kaip elgtumėtės mano vietoj kai visam forume, kur tik bepapostinčiau prisipisa tie vaikai ir provokuoja. Pažiūrėkit pirmą viską iš šono, o ne iš populiariosios pusės.

98c991dd5302a49187f6f16a60b6022e305.png

provokuoja :DDDD Kas išprovokavo su tais ratais? Tu, tai ** tu čia verki db kad tave provokuoja :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

#building #bmw #e36 #compact #to #hq #for #fun

047e90fb2ee0204874cc2d16c8298958456.png

Čia gal ne į tema, bet kaip tu ten kuri viska tik su zmod? gal pamokos kokius yra ar kažkas panašaus? Norėčiau pasimokyti ir aš kurt. su 3dmax žinau, kad eina kurt bet kaip su zmod tai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ble jus rimtai ziaurus, ko jus cia riejates? ateinam paziet fotkiu o cia kivircai del kazkokiu supistu ratu, pasiule tai pasiule gal jam gerai rodosi, nebutina Domai iskart varyt, o tau Fantasy nebutina taip reiksmint visko, kad kelt kivircus, o jeigu dar niekaip neissprendet tu bedu su ratais tai eikit i pm ir pykites :/

srr, kad as db irgi biski ot. tureciau geras grafikas ikelciau kokia fotke, bet dabar.. :mellow:

ir Mazunai, parodyk vidu sierros dx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...