Eiti į turinį
Svečias Artiss_Block

LG OPTIMUS L9 ||

Rekomenduoti pranešimai

Nepatarčiau imti LG iš viso. O ypač L7, laggeris visiškas, kaip veikia L9 nežinau, bet mano nuomonė apie visus LG Optimus L serijos telefonus yra tokia pat, kad nevertas dėmėsio telefonas. Tačiau kiekvienas turi savo nuomonę žinoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iki 1000 Lt geriausi variantai mano nuomone tik Nokia Lumia 625, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy Ace 3. Geriausias variantas būtų susirinkt dar 100 LT ir nusipirkt Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 920, Lg Nexus 4. Geriausias variantas būtų LG Nexus 4 ar kažkuri Lumia, jei mėgsti windows phone. Ir patarčiau pirkt ne iš bitės ar dar kokių tinklų, o iš Mobilios linijos ar kur kitur, nes kaina žymiai skiriasi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iki 1000 Lt geriausi variantai mano nuomone tik Nokia Lumia 625, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy Ace 3. Geriausias variantas būtų susirinkt dar 100 LT ir nusipirkt Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 920, Lg Nexus 4. Geriausias variantas būtų LG Nexus 4 ar kažkuri Lumia, jei mėgsti windows phone. Ir patarčiau pirkt ne iš bitės ar dar kokių tinklų, o iš Mobilios linijos ar kur kitur, nes kaina žymiai skiriasi. :)

Geriausia sutaupyt 200lt,bet pasiimt lumia 820 pigiau,nei mobilioje http://www.gsmarena.lt/telefonai/nokia/lumia-820/kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...