Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Jerry_Parker

Jerry_Parker

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Jerry_Parker

•Vardas? Danielius

•Pravardė? Danas

•Amžius? 15metų

•Zodiako ženklas? Svarstyklės

•Kur gyveni? Trakų raj.

•Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Būrelių dėja nelankau, bet išeinu pasisukiuoti ant taip vadinamo "Turniko" arba "Lygegrečio"

•Ką veiki laisvalaikiu? Vasara dažniausiai bnu su draugais, vaikštome prie ežero ar šiaip kokį futblą/kašį palošiam :), aišku ir su dviračiais pasivažynėjam :D

•Kiek laiko žaidi serveryje? Serveryje kažkada esu lošias [gal 3mėnesius] su kitu acc kol nepavogė, perėjau į kitą projektą ir vėl gryžau su nauju nick Jerry_Parker

•Ar ilgai žaidi SA-MP? 2-3 metai sirtinguose serveriuose

•Kokius filmus mėgsti? Labiausiai tai patinka veiksmo bei lenktynių, beto mėgstu ir serialus tokius kaip: TheWalkingDead ir panašiai. Dar mėgstu istorinius bei fantastinius filmus ir beabejo erotinius ^^

•Kokios muzikos klausai? Mėgstu paklausyti ir DrumandBass ar kaip jis ten, bet labiausiai mėgstu Rusišką/Anglišką/Lietuvišką Rap'us, dar mėgstu yvairius Skrillex'us ir kitus Dj's

•Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Taip turiu (šuo) vardas- Reksas [belgų aviganis] ir (šuo) vardas Simba [Anglų Koker Spanielis]

•Turi brolių, seserų? Vienturtis aš, užtat turiu trys pusseseres ir vieną axujėn* pusbroį :)

•Koks tavo gyvenimo tikslas? Noriu kažko pasiekti, bet kolkas neinau ko.

•Kokie tavo privalumai? Esu draugiškas ir tiek ;D

•Kokie tavo trūkumai? Esu nekantrus ir mėgstu sumeluoti

•Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!): Nennoriu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...