Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Problem

Liucid sapnai

Rekomenduoti pranešimai

Bet jus rimtai prisi naulaifine to sarga ;D

p.s. seijp esu sapnaves kazkada "samoninga" sapna bet supratau kad tai yra sapnas ir atsikeliau tas uzpisa.... atsikeli ir nori sugryzti kartais pavyksta kartais ne. kaip reik neatsibust nzn..

arba krc per miegus koke 4h miegi pyst pradedi cypaut rekaut :D arba kaifuot ziaurei garsiai :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aj čia tie sapnai tik dabar supratau :D vieną kartą čia man tai buvo - sapnuoji, sapnuoji ir iškarto atmerki akis. O vakar nepavyko kažkaip, bet tik greičiau užmigau ;D

Man ir nevisada pavyksta, nors jau mėnesis kaip tuo užsiiminėju. KANTRBĖ svarbiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ai teisa nors cia ir nesamoningas sapnas bet vistiek. krc buvo cia pries daug metu sapnavau kad myzu broliui i tapke, po to ryta pasirodo kad rimtai buvau as ten primyzes, atsibudes brolis pradejo saukt kad jo tapke slapia, tai ir supratau kad cia sapnuodamas is tikruju ta dariau

:DDDD geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ziuriu cia visi raso "Papist papist..." (nu as irgi ta manau :DD kad noreciau) bet taip pyst krc kaifuot pradedi :DD garsiai ir mama galiausiai atein ; ka cia darai? ka atsakytumet? :D

nesusimastot pvz: kas galejo buti jeigu buciau priemes ten ta ir ta? arba susapnuot kokia ateiti ;D gerus prisiminimus pakartot ar ka? ar jum tik papist? :lol:

O kas rimtai bun kai pradedi cypt ar rekt? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...