Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Problem

I-doser

Rekomenduoti pranešimai

Nu va, pabandžiau astral, klausantis įrašo kažkaip hujovai pasidarė ir tuomet pyst! Žiūriu aš lovoi guliu, kadangi 1 kartas nenorėjau toli kur nors eit, tad vaikščiojau po butą, tad daug ko ir negaliu papasakot.. Mačiau kaip miega tėvai, paskraidžiau biški ir pasižiūrėjau į veidrodį, pažiūrėjes grįžau atgal į kūną. Įspudžiai tikrai įdomus. Ryt pasistengsiu po kiema palakstyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu va, pabandžiau astral, klausantis įrašo kažkaip hujovai pasidarė ir tuomet pyst! Žiūriu aš lovoi guliu, kadangi 1 kartas nenorėjau toli kur nors eit, tad vaikščiojau po butą, tad daug ko ir negaliu papasakot.. Mačiau kaip miega tėvai, paskraidžiau biški ir pasižiūrėjau į veidrodį, pažiūrėjes grįžau atgal į kūną. Įspudžiai tikrai įdomus. Ryt pasistengsiu po kiema palakstyt :)

Netikiu kazkaip :DD Nu blmb liko man siust 20 % tai kai atsisiusiu pabandysiu kokia zole o tada sita jobtelsiu.. :D

Biski man nepatinka nes cirske kokias 30min...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu va, pabandžiau astral, klausantis įrašo kažkaip hujovai pasidarė ir tuomet pyst! Žiūriu aš lovoi guliu, kadangi 1 kartas nenorėjau toli kur nors eit, tad vaikščiojau po butą, tad daug ko ir negaliu papasakot.. Mačiau kaip miega tėvai, paskraidžiau biški ir pasižiūrėjau į veidrodį, pažiūrėjes grįžau atgal į kūną. Įspudžiai tikrai įdomus. Ryt pasistengsiu po kiema palakstyt :)

Nu naciort...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

o tu mp3 formatu klausei? ir per kur siunteis? ai dar klausymas su kokiom ausinem tu klausei? nes man gal neveikia del to kad ausines lievos, nes as su paprastom kur ikisamos orginalios nuo telefono klausau, gal ten jos normaliu dazniu neatkuria tai ir neiseina man, nu bet bliam vis tiek kada prie progos hand of god pabandysiu kad ir su tom ausinem jei neveiks tai ne.

Jo va man ir idomu su ausinem nes pas mane ir ne is brangiausiu. Perklausiau a bomb irgi nk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...