Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Sobieskі

Panevėžio eglutė ir valdžia.

Rekomenduoti pranešimai

6d686cb8de0f7f35a50ed8bf7fb8d168954.jpg

Labs Panevėžiečiai ir ne tik... Norėjau trumpai drūtai pašnekėt apie mūsų Panevėžio gražiausiąją eglutę

<_< Yra toks dalykas , kad Panevėžio valdžia ir visi tie aukštieji žmonės visai nevertina mūsų bei savo reputacijos ane ? Tai aišku , kad ane ! Kažkas riebiai apšiko musų Panevėžio reputaciją. Dabar kur be pažiūrėsi visur matysi pasityčiojančius postus iš mūsų eglutės :angry: Aš nesuprantu ką tipo mūsų Panevėžio valdžia nebeturi pinigų paprastai eglei ? Juk ji nekainuoja milijonų. Eglės dekoracijoms ir man rodos pačiai jai išleido vos 14'000Litų. Rinko patį pigiausią variantą , kad valdininkams netektų važinėti autobusais turbūt , nes nebebūtų už ką užsipilti kuro savo mersams , bemwams ir visam kitam brangiam mėšlui... Dabar taip lengvai pasukiojau galvą tai jeigu taip su gatvių remontu būtų ? Parinktu kokius du valkatas kelius naujus tiest , ai sakytu gi po*ui svarbu turim dar šaibų seife užteks iki kitų metų benzino išlaidoms. Eglutė gi nėra statoma kasdien , ar kas savaitė toje laisvės aikštėje. Gaila paaukot vieną kartą į metus daugiau pinigų ? Nemanau , mes jiems juk už mokesčius dvigubai daugiau pinigų prikaupiam jų batams ir visai kitai aprangai ir kas be ko transportui. Tai ką mes negalim pasidžiaugti gražia Kalėdų eglute vieną kartą metuose ? Nu ir by*i jūs griaužkit valdininkai apsišike ..

Jeigu nors vienas Panevėžietis skaitė šitą mano parašyta mėšlą tikrai suprato ką turėjau omeny , ačiū už dėmesį :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išties visur daug tyčiojamasi iš Panevėžio eglutės. Čia ne panevėžiečiai kalti dėl tos kreivos, šleivos eglės, o kaip tu minėjai valdžia. Juk pilni miškai gražių eglių.. būtinai tokią reikėjo pasirinkt, ir jiems p*, nejaugi jiems rūpi panevėžiečiai, šventės ir jausmai. Aptekę pinigais sėdi, ir gaila gražią eglę nupirkt. Nu žodžiu - nėra žodžių apie tokią valdžią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...