Eiti į turinį
Nauris_Ratkevicius

Ralis.

Rekomenduoti pranešimai

b091b754d445e6a863964c1aa9a52287101.jpg

Sveiki,

Taigi jau iš temos pavadinimo galime suprasti ,kad tema bus susijusi su Raliu ir Raliu Lietuvoje.

Kas tai yra ?:

Tai mašinos dažniausiau 40-120 Lenktiniaujončios laiku tam tikra Greičio ruožą (GR). Greičio ruožų gali būti 12-25.

Kokiu transportu jie lenktyniauja ?

Tai vienas iš didžiausių ralio klausimų '' Su kokiu transportu gi man važiuoti'' ? Bet gi ne taip lengva reikia mašina pasiruošti ir tai kainuoja nemažai pinigų. Štai porą pavizdžių kai turi atrodyti Mašina (Liaudiškai: Bolidas) (Spauskite Show)

Lietuvos (LRČ) :

fc9af3da4e37adc4a37b3a0fe31753ab584.jpg

Užsienio (WRC):

794f0559da518da5b1ccde00846f52f351.jpg

Kas tokių transporto valdytojai: ?

Lietuvoje įžimių Ralio technikos valdytojų yra ne daug ir ne mažai Man geriausiai žinomi 5. Vytautas Švedas , Dominykas Butvilas , Giedrius Notkus , Ramūnas Čepkauskas , Deividas Jocius.

Pasaulyje:

Jų labai daug ,bet žymiausias jau baigęs ralio karjėra : Sabastienas Loeb'as .

Bet visų laikų garsiausias Ralistas yra Colin McRae Jis žuvo sraigtasparnio avarijoje. :( (Tribute Spoileryje)

http://www.youtube.com/watch?v=4DxQMu_3IxY

Manau supratome, Taigi galime šiuoje temoje apie Ralį pasikalbėti ir pasidalinti įspūdžiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Bekaz

Nu kad pats apie rali daug nenusimanai tai matos kiek tu gali apie tai aprašyt. GR gali būti ir 8. Taip kad kai kita syki ka nors panašaus rašysi pasiskaityk bent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu kad pats apie rali daug nenusimanai tai matos kiek tu gali apie tai aprašyt. GR gali būti ir 8. Taip kad kai kita syki ka nors panašaus rašysi pasiskaityk bent.

Patikėk nuo 5-Erių metų važinėjuosi Į Latvija,Estija , Buvau ,net Vokietijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Bekaz

Greičio ruožų gali būti 12-25. (Gali būti.) Reikia įdėmiau pažiurėt.

Tavo tie duoti skaičiai nėra teisingi blyn kiek reikės tau aiškint. Žiuriu čia fantazijose sėdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...