Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Benas_Jasaitis

Kažkokio nevykelio demotivacija..

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Iron_Puma

As tai asmeniskai sutinku juo, nes mano nuomone bmw nera viena is geriausiu markiu, ir man niekada si marke netaps gera.

p.s. manai del -rep pakeisiu nuomone? ne. KIEK JUMS GALIMA AISKINT CIA YRA MANO ASMENISKA NUOMONE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Benas_Jasaitis

As tai asmeniskai sutinku juo, nes mano nuomone bmw nera viena is geriausiu markiu, ir man niekada si marke netaps gera.

p.s. manai del -rep pakeisiu nuomone? ne. KIEK JUMS GALIMA AISKINT CIA YRA MANO ASMENISKA NUOMONE

wut ?? nedejau jokio -rep tau žmogau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvienas turi savo nuomone ir manau, kiekvieno nuomone turim išklausyti, kiekvienam savo vieniemi patinka BMW kitiem Mersai dark itiem AUDI, taip nebus, kad visiems turi patikti BMW

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As tai asmeniskai sutinku juo, nes mano nuomone bmw nera viena is geriausiu markiu, ir man niekada si marke netaps gera.

p.s. manai del -rep pakeisiu nuomone? ne. KIEK JUMS GALIMA AISKINT CIA YRA MANO ASMENISKA NUOMONE

Sutinku. Mašina kaip mašina, tik jos vardas labiausiai suterštas iš visų kitų (bent baltijos šalyse). Šiaip man asmeniškai dauguma net negražūs. Tačiau viskas būtų čiki, jei ne vaikai garbinantys tą markę ir dalbajobai užmušantys žmonęs su jomis. Žodžiu reziumė: Mašina iš dalies nekalta, kad ją nusipirko debilas, bet kodėl debilas renkasi būtent ją ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekviena vokiečių markė man asmeniškai turi savo privalumų/trūkumų. Bet aš nepripažįstu kitų automobilių markių apart Volkswagen, audi, bmw, mersai nebepatikt pradėjo kaip pradėjo gamint savo kampuotus modelius. Vienu žodžiu esmė tame, kad Demotyvacija mano nuomone vykusi, nes tikrai yra nemažai pacukų iš kaimo su savo bmw axuelinančių, kurį nusipirko pyzdindamas kalpokus anglijoj, o dabar grįžęs ir dėjes ant KET ir ant visko ką mato priešais save. Paskui nutrenkia kokia bobutę per perėją einančia ir sėdi 10 metelių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Black_Gerdiz

Vaikams atrodo lyg gera mašina, tipo krūta pacanų, mafijozų mašina iš filmų pažiūrėje...Asmeniškai nieko prieš neturiu prieš tuos BMW bet..perdaug prisisvajoja apie jį ten..

Va va

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...