Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Kristupas_Smoke

Naujieji Metai!

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kristupas_Smoke

as tik tiek galiu pasakyt, kad jus, pisat prota, tipo gersit, komoj busit, po rajona lakstysit ir k.t ( ne apie visus ) ir tie zmones, atviaciju sedes prie sargo . :)

Pritariu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man asmeniškai Šv. Kalėdos nėra laukiama šventė. Kodėl? Nes mano nuomone žmonės tą šventę iškelia, per daug sureikšmina. Be to tas dovanų pirkimas, dovanojimas ir visa kita.. Man nelabai patinka. O va naujieji metai, visai kas kita. Fejerverkai, šampanas, vien tas laukimas. Tiesiog man labiau prie širdies Naujakas :D

Labai jau keistas tavo požiūris į kalėdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turejau 3 Bad Boy petardas db tik 2 liko, krc nuejau i pusineli su draugais uzdegem knata 1m ilgio ir buvo parasyta nubegti 15m nubegom 30metru tada ji sprogo ausis uzsikimso ir po 1 val atsikimso tada girdim gaisrine vaziuoja :DDD o ta 1 petarda kainuoja 200lt tevas anglijoj pirko lietuvoj tokiu nera tai krc jos labai dideles (kai sprogo galvojau kad bus pzd nes poto ir mentai atvare ti krc o po 1 h ateinam gal bsk isdege ten buvo ir skyle gal 10cm :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jau ferjerverku ilga laika kaip nepirku , nebent viena koki rimtesni , grazesni . per naujus reik pinigu kitiem dalykam :) asmeniskai abi sventes yra laukiamos , bet kaledos , kuciu vakaras yra galbut kiek laukiamesnis vien del tu nuotaiku uzplustanciu , visas tas pasiruosimas , kaledine muzika , keliavimas pas svecius ir mandarinu kvaaapass :)))) o su draugais ir tai juk gali pajudet nesvarbu kokia diena :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...