Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Pridek daugiau zvengu, kad atrodytu, jog sakai tiesa pankas. pz koks duxs esi ir bandai is to duxo isivartyt. 13 jam ar kiek ten yra, rimtas ans, geriau nesivelk i razborus.

 

Be to nenormalus yra, ans oziu ozys, kiek dir bande nuverst. atsimenu kai buvau imm dir, prie bazes puse dienos laukdavo kad i darba paimciau, sakau pizdink, sako parasysiu papeikima tau, kad mane duxini ir liepi pizdint.

 

Vo dar fuco scamai pavyke

URGiTpU.jpg

 

Nu naxui :D::DD ne 13 jam :D 15 jai neklystu, nu beveik tas pats bet nu jau puse zmogaus vistiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lohas del ko ? Del to, kad bandom irodyt, jog mazas pidariuga esi ? O nepamoina zaist zaidima su visokiais pricindalais ir tipo vaidint, kad gerai losi ir dar draskyt kitiem akis ? Pz tai tu toks nevykelis esi, kad nieko negali pats nrml pasiekt, kad ir tam zaidime, tai kas gyvenime tada vyksta pas tave ? Cj irgi toks pats pizdukas pagrandukas esi is tevo pinigus vogi, kai motina tavo rurina girtas, ane ? Vsio iseik, nebegrazus esi.

 

As tai pries tokius stumimus ant tevu, nes pacio tevas mires yra kai dar buvau vos 4 klases baiges tai kazkaip nemalonu buna kai ant pacio tevu kazka sako o kai tevas mires vps yr, o gi tu pabandyk pasakyt cia kazka tiem sargo trylikinem jiem gi px kol patys nepatire savu kailiu, tad kita stumimo buda pasirink, bet mintis gera seip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As tai pries tokius stumimus ant tevu, nes pacio tevas mires yra kai dar buvau vos 4 klases baiges tai kazkaip nemalonu buna kai ant pacio tevu kazka sako o kai tevas mires vps yr, o gi tu pabandyk pasakyt cia kazka tiem sargo trylikinem jiem gi px kol patys nepatire savu kailiu, tad kita stumimo buda pasirink, bet mintis gera seip :D

seni, maziau reikia isizeidinet internete, koks pisalas kas ka rasineja. man tai px cia zn, gali kas nori linket visko, neimsiu galvon. be to zjbs cia man ateit ir teisybes paieskot. labiausiai tai megstu, kai kazkoks cepelinas aiskina, kad yra nekaltas, kai tiesa seniausiai zinoma. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...