Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.6.42

Rekomenduoti pranešimai

NESAMONE BELEKOKE PUSE SERVO JEI NE DAUGIAU TURI SITA TRANTALETA...IR KOKS IDOMUMAS ? GALEJO BUTI GERIAU 200VNT ARBA 100VNT, ARBA VAPSE VOS RETAS ZMOGUS JAS TEGAVES...

Tai jei trantaletas, tai koks tau skirtumas ar 1000 bus ar 200? Man asmeniškai labai geras auto, vis kažkas įdomesnio, nes kaip patys matot, jog puse auto sarge jau yra įdėta, taip, kad čia buvo vienas iš geriausiaų variantų. O dėl dovanų tai čia laimės dalykas ir tikrai daug kas ištraukė valiutą. Aš pats ištraukiau 25k ir xp ir visai neliūdžiu, nes turbūt jum tik dovanos terūpi sarge, eikit pažiūrėt gal realybei ką gavot, o ne verkit, kad sarge dovanos lievos...

Dėl praeitų metų, tai nesutikčiau, nes šiais metais žymiai įdomiau pateikta kalėdinė esmė, su palinkėjimais ir t.t. Aš, kaip nežiūrintis, kad tik greičiau prisikraut valiutos nachalevai, perskaičiau visų palinkėjimus, jie tikrai buvo linksmi, įdomūs! ir pastebėjau jus, kad vienas tikslas tebuvo, kuo daugiau dovanų prisikraut, o kartais kaip daug nori ir daug tikiesi, gauni špygą

Taigi linksmų švenčių visiems!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...