Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Vansevicius

Nuosava vila. Rimti kentai skaito

Rekomenduoti pranešimai

Mažiau vaidenkis,manau čia nori pasirodyt,kad projekte tave visi žinotu,jai tu norėtum su tais visais admin kurie tau kenkia susitvarkytum,ir jai tau bumeris padėjo jis taikrai padėtu kad tau jie nekenktu.

cia pries kiek laiko, dar kai padejau istaisyt klaida, tada jis man taip atsiskaite, o dabar beveik skypej neskaito zinuciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

cia pries kiek laiko, dar kai padejau istaisyt klaida, tada jis man taip atsiskaite, o dabar beveik skypej neskaito zinuciu

Man tai čia išvisa viskas labai kvaila atrodo,jaigu man tai butu tesiog ignorinčiau aš tuos administatorius ir viskas,o dbr jaučiu dažniausiai buna taip paprašo atidarti vartus tu acikerti kokiu blogu žodžiu kadangi jau nusibodo rodinėti ta nama,vietoi taves aš ignorinčiau visus kurie klausinėja viska apie nama,o jai mutina ar jailina rašyk papeikimus,tikrai visu papeikimu kiek rašai neištrina,bet jaigu nori čia tik sužibėt serve tai čia jau tavo bėdos yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

padejai, tai padejai, gerai gavai ta hata ir turekis, nereik cia visur skelbtis ir skustis, kad tave kazkas kickina, rasei urlai - nepadejo, tai ka tu tikiesi, kad mes padesim kazkaip? nereik vaidint su ta hata ir nieks nieko nedarys. toks vaizdas, kad cia tik nori prisitraukt demesio kaip salciute, lendi i visus kampus ir kisi nesamones, kad tik kas nors atkreiptu i tave demesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...