Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rycka_Sarg

[Forum Game] Apie save

Rekomenduoti pranešimai

Šioje temoje rašykite apie save koks jusu buvo pirmas klubas, darbas, kaip pradejote žaisti šitam serve?

Man šitam serve pasiule žaisti draugai. Mano pirmas klubas yra ,,savadarbiai", pirmas darbas medikai.

Kita karta apie save aprašysiu smulkiau,tiesiog rašau per telefona!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šioje temoje rašykite apie save koks jusu buvo pirmas klubas, darbas, kaip pradejote žaisti šitam serve?

Man šitam serve pasiule žaisti draugai. Mano pirmas klubas yra ,,savadarbiai", pirmas darbas medikai.

Kita karta apie save aprašysiu smulkiau,tiesiog rašau per telefona!

O tavo? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man si serva pasiule draugas,net data pamenu kada 2013 01 01 :) pirmasis klubas buvo ''$Narkomanai$'' O pirmasis mano darbas buvo Apsauga (Direktorius tada buvo Legacy_Demonas :) ,Pirmoji mano masina buvo Reminghton :) , Pirmasis mano namas buvo LV mieste.. nepamenu maph.. Masina kuriai esu uzkeles daugiausiai rida tj yra Bullet :) Sarge esu daugiausiai surinkes pinigu tj yra beveik 14milu :) masina kuria mano is visu turetu didziausia rida buvo Bullet ~8,5k km :) Geriausias ivykis sarge tj buvo man rodos tada kai buvau ''Narkomai"" klube ,ir uzemem vyriausybe apie 1h 10 min ir buvo isdalinta kiekvienam po 1mil (td buvo pavas Robertas_City)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...