Eiti į turinį
Mister__Sarg

Japonškos ar Vokiškos?

Rekomenduoti pranešimai

Vokiškos ilgiau laiko, stabilesnės ir visą kitą ,bet vokiečiai suprato jai visus aprūpins gerais automobiliais tai pardavimų skaičius ženkliai kris ,tad dabar pradėjo "chalturinti" 10 metų atvažinėji ir reikia keisti. Japoniškos - greičiau rūdija. Brangus remontas. Gražios ,bet visi kiti niuansai daro savo ,tad aš už vokiškas.

Del tavo nuomones apie japonus nesutinku... taip Hondos civic rudija iki 6 modelio berods greiciau bet nuo 6 ar 7 modelio skardos ira stipresnes ir nerudyjancios taip... Dalys tikrai nebrangios... Civico 5to granata 80lt ne kinietiska kaip Vokecio 120-180lt sita kaina tarp visu vokeciu tad del remonto nepudrink man smegenu ir japonai smagesnes masinos o jai nemoki priziuret masinos tai tau betkuri rudys tad pries savo toke nuomone apie rudyjima geriau patylek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vienareikšmiškai vokiškos, kadangi prasidėjo nuo vokiečių viskas, visad darė tas mašinas beveik viskam, įvairiom sąlygom, japonai ten įsikišo nepričiom, dabar daug kam ale zjbs vo pas mane jdm ir zjbs, nu bet jūs pagalvokit dar bšk pasentumėt kur dėtumėt tą "BOLIDĄ" drifto JDM kaip reiktų kažką daryti su šeima ir pnš, aišku biškį nuvažiavau į lankas, bet daviau pavyzdį.

Puikiai tiktų ši demotyvacija tik dar reiktų pridėt "AUDI"

12313618c900edf640cebd62d2bcdfd0461.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vienareikšmiškai vokiškos, kadangi prasidėjo nuo vokiečių viskas, visad darė tas mašinas beveik viskam, įvairiom sąlygom, japonai ten įsikišo nepričiom, dabar daug kam ale zjbs vo pas mane jdm ir zjbs, nu bet jūs pagalvokit dar bšk pasentumėt kur dėtumėt tą "BOLIDĄ" drifto JDM kaip reiktų kažką daryti su šeima ir pnš, aišku biškį nuvažiavau į lankas, bet daviau pavyzdį.

Puikiai tiktų ši demotyvacija tik dar reiktų pridėt "AUDI"

12313618c900edf640cebd62d2bcdfd0461.jpg

Taip,bandymas atkartoti,nusipežėjai pizdėc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...