Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Fokus_Marokus

Dėl pc lag

Klausimas

Sveiki, esu su dideliu klausimu. Dažnai būna, jog viskas pastringa, tada pasirodo ekrane juodas vaizdas, ir po kelių sekundžių viskas atlagina. Kas tai galėtų būti? Ar blogai kažkas su Windows ar pačiu PC?

P.S Pc ir monitorius yra visiškai nauji, pirkti prieš pusantro mėnesio.

Padėjusiems atsilyginsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

15 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Koks pc stacionarus ar laptop ?

Koks jobanas skirtumas tu debile? Kurva nežinai nešnekėk, eik savo močiutei papisk protą apie monitorių su 3.0 ghz. Debilas totalus.

Kompas senas ar naujas, turiu omenyje pačios dalys, ar buvo rinktas naujai ar pirkai panaudotą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Koks jobanas skirtumas tu debile? Kurva nežinai nešnekėk, eik savo močiutei papisk protą apie monitorių su 3.0 ghz. Debilas totalus.

Kompas senas ar naujas, turiu omenyje pačios dalys, ar buvo rinktas naujai ar pirkai panaudotą?

Jis buvo surinktas iš Varle.lt parduotuvės visiškai naujas su naujom dalim.

Štai mano pc :

53b092d90a586fd6f87ceb085589e0fc411.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Karolis_Look

Koks jobanas skirtumas tu debile? Kurva nežinai nešnekėk, eik savo močiutei papisk protą apie monitorių su 3.0 ghz. Debilas totalus.

Kompas senas ar naujas, turiu omenyje pačios dalys, ar buvo rinktas naujai ar pirkai panaudotą?

Ko tu čia iškart potojasi,tik paklausiau,gali būti,kad pati dėžė silpna,arba žodžiu su ja kažkas blogai,arba dar gali būti windows kažkas blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ko tu čia iškart potojasi,tik paklausiau,gali būti,kad pati dėžė silpna,arba žodžiu su ja kažkas blogai,arba dar gali būti windows kažkas blogai.

Aš blt apsiverksiu xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd Kaip dežė priklauso nuo lago? Blt nu tu nenusišnekėk.

Fokusai_Pokusai, nemeta tau po to juodo screen tokio debesėlio (nu žinai kur turi mesti) dėl kokio nors dalyko? Labiausiai traukia tai VGA problema, pabandyk atsinaujinti driverius, kažkas panašaus man buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Karolis_Look

Aš blt apsiverksiu xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd Kaip dežė priklauso nuo lago? Blt nu tu nenusišnekėk.

Fokusai_Pokusai, nemeta tau po to juodo screen tokio debesėlio (nu žinai kur turi mesti) dėl kokio nors dalyko? Labiausiai traukia tai VGA problema, pabandyk atsinaujinti driverius, kažkas panašaus man buvo.

Žinok daug kas priklauso,bet jei fokusas sako,kad naują,tai reiškias tada ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš blt apsiverksiu xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd Kaip dežė priklauso nuo lago? Blt nu tu nenusišnekėk.

Fokusai_Pokusai, nemeta tau po to juodo screen tokio debesėlio (nu žinai kur turi mesti) dėl kokio nors dalyko? Labiausiai traukia tai VGA problema, pabandyk atsinaujinti driverius, kažkas panašaus man buvo.

Man meta debeseli, kad instalinciau windows update'us, bet kai juos instailnu, raso failed to install

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinok daug kas priklauso,bet jei fokusas sako,kad naują,tai reiškias tada ne.

tai jis jau pradžioje sakė apie naują pc.

P.S. Pas tave teksto suvokimas = 0

Man meta debeseli, kad instalinciau windows update'us, bet kai juos instailnu, raso failed to install

Tame ir problema. Kada rašo tą "failed to install"? Ar pradedant instaliuoti, ar jau po PC rr?

Šiaip va solution. http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_update/automatic-updates-continually-failing-to-install/2bf6b056-3292-483d-a1e8-c5b857b0959e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...