Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fufis_Tdii

Mano Sarg'o Karjėra

Rekomenduoti pranešimai

Na ka Sveiki, ankčiau tokia tema jau buvo sukurta bet ja kaškas ištrįnė net nežinau kodėl, na aš jums papasakosiu savo ilga žaidimo istorija

Na viskas prasidėjo Maždaug prieš 3metus, Rudeni

Sedėdamas prie pc ieškojau žaidimui ir nežinojau ka atsisiusti ir per Google pamatčiau toki dalyka kaip Samp san anddres papildynį, pagalvojau reik pamagint Insiinstaliavau aš ji ir sakau reik paeieškot servo raudau Sarg.LT pirmas buvo Tad nusprendžiau jeme ir pamaginti žaisti

Pirmas mano nick buvo Botas_Kileris , Kai dar buvau naujokas nieko nei mokėjau nei ka tai atrodė kad net nėra tikslo žaisti bet po kiek laiko kaip pirka karta nusipirkau VIP statusa tada supratau kad aš šita žaidima žaisiu tikrai ilgai, Žaisdamas kaip ir visi kiti meginau patekti i darbus su pakvietimu, Meginau visur niekur neiišeidavo, bet viena karta važinėdamas sau po LS miesta ir Staiga pamatčiau kad vyksta atranka i The Ballas gauja greit nuskubėjau ten Direktorius buvo Rokasz_Hcrez jis sustatė visus prie sienos ir aš tada labai jaudinausi, apklausa buvo per TS3 Programėle, Rokas pasakė kad duoda 5min viskam pasikartoti tai aš per tas 5min spėjau nusirašyti ant lapo svarbiausias taisykles ir tai man padėjo patekti be klaidu, Dirbau pas Roka tikrai ilgai maždaug apie 2mėnesius, Buvau surinkes 50k Gaujos Xp ir tuo labai didžavausi, Dirbdamas The ballas gaujoje Patekau i Konkurentu kluba O tada viskas susiliejo i viena Nes Visi The Ballas nariai buvo Konkurentu Klube, Konkurentuose sedėjau ir nemaža laika bet atsitiko kaip ir visiem, atsibodo, Norėjosi kaško daugiau bet nelabai ka gaudavau, Tada istojau i Kluba Qallyti Direktorius buvo Kubi_Naujokas, Buvau pas ji visa jo direktoriavimo laika ir viena karta jis man 1h buvo uždėjas pavaduotoja ir aš juo labai džiaugiausi nes tada tas klubas buvo vienas iš stipriausiu. Su šiuo acc daugiau nieko nenuveikiau.

Dar tada turėjau Acc Miecka_Abarius, Su tuo acc žaidžiau neilgai gal 2-3mėnesius Bet su tuo acc prima karta patekau i normalu darba, Važinėdamas sau mieste su NRG pamatčiau kaip paskelbė Mini atranka i Mechanikus pirmi 2 pasieke, Padariau /mapp sakau reikia nuvažiuoti pažiurėti Kokioi vietoi buvo, važiuoju žiuriu kaip nėr taip nėt to STOP važiuoju žiuriu dar tik 1 žmogus ira Ir tada supratau kad aš Spėjau i atranka Prieš apklausa labai jaudinausi kad nepateksiu bet pamatčiau kad Direktorius Erka_Rudovv AFK aš isijungiau Foruma Tas kiek klausė aš atsakiau skaitydamas Foruma Ir patekau be klaidu, Dirbau tikrai atsakyngai ir sažiningai bet labai greit pabodo.

Ir po viso Šito sugalvojau susikurti dar Viena acc Su kuriuo Žaisiu tikrai normaliai, Taip viskas ir ivyko, Aišku pirmieji darbai budavo Mafijos/Gaujos dirbdavau ir budavo gerai , Bet viena karta gavau šansa patekti i Mechanikus kai Pavaduotojas buvo Ernestas_Extrame Jis Mane prijimė nors ir padariau 4 iš 4 Klaidas, Mechanikai nepamirštamas darbas Nes ten sutikau Patčius Geriausius Čiuvus okie tik gali būt sarg'e tai yra Nedas_Kalasnikos ir Adidas_Junior, Su jais tai budavo ir Linksmibiu ir visko Kai Lošdavom naktym, Bet tada Nedas Pasakė Gryšiu i Teisėsauga, Aš pagalvojau ka man dabar daryt nei aš ten dirbes nei ka nei pirmiause pateksiu, tas Sako prastumsiu aš tave sakau nu pabandom palikom machanikus po 5d Darbo tas ilindo i Mechanikus o aš ne :D , na tada Teko vėl gryšti i Mechanikus tik aišku jau pas kita direktoriu, Vilius_Gazornis man padarė Mini atranka ir pradėjau dirbti Dirbadamas susikuriau dar viena acc ir palikau ji netoli Taxi 2 Firmos, Žaisdamas su Fufis acc pamatčiau kad vyksta atranka iki STOP i taxi 2Firma labai nudžiugau, Bet nenorėjau palikti gazornio nes aš jam buvau prižadėjas kad išdirbsiu Bent 7d ir prisiminiau Ugninio acc greit prisijungiau nuvariau i atranka Direktorius buvo Jau Lava_Master mane apklausė patekau be klaidu, Dirbau ir su tuo acc ir su kitu, Dirbdamas Taxi labiau norėjau žaisti su ugninio acc nes naujas darbas idomiau, bet laikui bėgant man pabodo ir taxi ir norėjosi kaško naujo, Išmeginau visus darbus Išskyrus Teisėsauga Prekeiviai ir Reporteriai Viena karta nuejau i Ts pažiurėt, Ir Užtikau Kalbančius Raimma_Runny su Krokodilas_Dandis ir supratau kad tuoi bus mini atranka nes Raimma buvo tik ka atsisakes Cosos Direktoriaus, aš padariau mapp koroko žiuriu jis LS miste nuvažiavau arčiau ir staiga prasilenkiau su Raimma ir tada supratau kad tai mano šansas, Atranka buvo Pirmi 3 ar buvau 2 Nusivežė mus Kroko i baze ir pradėjo apklausinėti nieko nesimokiau ir nemokėjau, Bet kroko buvo geras ir man uždavė tik 2klausimus ir pasakė ai tingiu apklausinėt eik isidarbint, Tada laimės buvo Tai b*d ir tada supratau kad Teisėsauga Kaip tik man Dirbau savai te ir sugedo pc Užpidžiau savaitei neaktyvuma bet per savaite nesutvarkė mano Pc parašiau mukanovui kad neišmestu nes nebusiu dar 2d tas nieko neatsakė po 2d prisijungiu i žaidimia žiuriu nebe FTB parašiau mukai tas sako reikėjo Pokeriui rašyt ne man, pagalvojau aj bb*, Ir prasidėjo mano darbu Era FTB 3x,ARmija,SWAT 2x, Mechnikai 5x, Apsauga 3x, Taxi 4x, Medikai 2x, Mafijos/Gaujos *x, Radija 2x.

Taip ir baigesi mano žaidimo istorija dabar Truputėli Ilsiuosi nuo žaidimo

Patiko + r3p :), Komentuokit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...