Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Stalin_Ladies

MP3 siuntimas iš youtube.

Rekomenduoti pranešimai

wow visas tutorialas nueinam i http://www.youtube-mp3.org/ ir irasom youtubes video linka ir paspaudziam download. nesuprantu, jeigu nieko normalaus nemoki, net nekurk tu tutorialu..

visi moka? Ne... Tai vat na*ui tu man čia protą knysi? Gyvenimo vaikiukštis neturi ir dar čia aiškina kiekvienam...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druksstanas_101acc

visi moka? Ne... Tai vat na*ui tu man čia protą knysi? Gyvenimo vaikiukštis neturi ir dar čia aiškina kiekvienam...

vaikiukstis? tas vaikiukstis uz tave vyresnis 100 % vaikas ka cia bandai primest, net bijo sneket savo supuvusiam tutoriale kai parasai mp3 pats pirmas linkas buna su tuo webu koks retardas gali nerast tokio supisto dalyko? vapsie jeigu taip nori tu repu galiu suveikt kokiu -10 gal eisi pasikart, vienu debilu maziau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

vaikiukstis? tas vaikiukstis uz tave vyresnis 100 % vaikas ka cia bandai primest, net bijo sneket savo supuvusiam tutoriale kai parasai mp3 pats pirmas linkas buna su tuo webu koks retardas gali nerast tokio supisto dalyko? vapsie jeigu taip nori tu repu galiu suveikt kokiu -10 gal eisi pasikart, vienu debilu maziau bus.

Nu okey aš vaikas. ;o Bent tėvus turiu kurie mane prižiūri... Bijau šnekėt? :D Ne viename tutorial'e kalbėjau, bet šiandien filmuota buvo labai (dėl tavęs paryškinu) anksti ryte ir dar yra miegančių žmonių namuose ;). Nu gerai, nesvarbu man kur, ką pirmą metai ir pan. Yra tokių kurie to nemoka ir tikrai manau, kažkam pravers . Prie ko čia dabar tie repai? Apie repus kažkur, kažką užsiminau? ;o Beviltiška man su tavimi ginčiotis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...