Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Mafijos

Rekomenduoti pranešimai

Pradžia.

Sveiki sarg serverio žaidėjai, pirmiausia tai norėčiau prisistatyti.Serveryje žaidžiu nuo 2012 metų, esu aktyvus ir keisto chrakterio žmogus.Čia parašysiu savo nuomonę apie mafiją,taigi kas norės tas perskaitys.Forume pamačiau turbūt visų žinomo žaidėjo Danas Shady kaip sakant teisėsaugos apibūdinimą jo akimis.Tai sudomino mane, jo atsižvelgimas į teisėsauga , jos blogasias dalis.Iš tos įdėjos sugalvojau parašyti šiek tiek apie mafiją, kadangi tai mano pastovus darbas, net nežinau ar čia žaisčiau jeigu jo nebūtų, kadangi mafijos bei gaujos yra tie darbai kurie užpildo didžiają dalį serverio veiksmo.Anksčiau, kai mafijos DMindavo daugiau, komendanto valandos būdavo su 40~ žmonių online tai padarydavo mafiją dar svarbesniu serverio darbu.Šiomis dienomis matome mafijas kaip tik pilnas žmonių kurie naudoja nelegalias programas, kad būtų pranašesni kažkuom už kitus, matome , kad mafijos nebevaldo didelios serverio dalies bei daug kas nebebijo jos.

Daugiau apie tai kas buvo ir kas yra dabar.

Manau daugelis atsimena Yvanausko, Fantazy , Laurysimo, Makaro, Funguso , Zylės, Runny, Donio bei Erkysimo mafijas.Taip šie mafijos bosai buvo tie kurie ir padarė tą darbą įdomų, jų mafijos valdydavo serverį bei baugindavo žaidėjus.Vyriausybė buvo laikoma daugiau nei kelias valandas, mafijos zonos būdavo užimtos ir laikomos po 5-8 valandas, komendanto valandoje susirinkdavo virš 40 žmonių kurie nebijodavo šaudyti ir sėsti į kaleimą.Tai buvo įdomiausi sarg laikai mafijoje, turbūt ir teisėsaugoje, kadangi būdavo pilna veiksmo gaudant mafijozus.

Kas gi dabar blogai tose mafijose?

Mafijų direktoriai nebežiūri taip rimtai į savo postą, kaikurie tampą neaktyvūs , kaikurie neįveda drausmės darbe, o kaikurie pasiema direktoriu tik dėl savo V_P išgarsinimo , nenutuokiantys ar jie sugebės surinkti gerą komandą, vadovauti jai bei nuraminti ir sudrausminti kai tai yra reikalinga.Taigi tokie veikėjai, kurie pasiema direktoriu ar tai už pinigus, ar dar kažkaip jie dažniausiai nenutuokia, kas bus tam žaidime, tiesiog padaro neįdomu žaidimą kitai mafijai, kaip dabartinė situacija Immortal vs Cosa Nostra, žmonės neturi pinigų ant išpirkų mokėjimų ir tiesiog jų pasigaili serverio žaidėjai kurie sumoka už juos.Mafijose kariaujama su atsijunginėjimais , kaip sakant direktoriai negali surinkti aktyvios arba stiprios komandos tai atsijunginėja kas yra nesąžininga kitai mafijos pusei, arba kai juos laiko užieme jie prašo kitų žaidėju pjaustyti su sraigtu, šaudyti per sienas ar panašiai.Taip ir aš esu tai daręs, iš nevilties , kad mano mafija neapsigins stengiausi daryti viskas, kas tik įmanomą , nes įtampai didėjant daug kas tiesiog palikdavo darbą arba atsijunginėdavo iš žaidimo kaip kokie bailiai.Aš kaltinu direktorius bei pavaduotojus kurie negali surinkti AKTYVIOS bei VEIKSMO NEIŠSIGASTANČIOS komandos, bei mano manymu DPKT nariai turėtu įvesti kažkokia praktikos sistemą, kad nereiktu rinkti naujo direktoriaus kas savaitę mafijoje.Užsimenant apie dabartinę situaciją mafijoje Diesel_Drift - Immortal direktorius, žmogus kuris padaręs klaidą būdamas Cosa Nostra direktoriumi pasitaisė į tikrai didelį pliusą, jis surinko tikrai gerą komandą, aktyvia , turinčia tikrai nemažai įgūdžių bei gerai bendraujančia ir kurioje yra gerai palaikoma drausmė,kaip sakant kai reikia žmonės prikolina, o kur nereikia būna rimti bei susikaupe.Manau šis direktorius atgaivins mafijas su laiku, kadangi jo įdėjos dar SARG serveryje nematytos.

Mafijos rutina.

Taigi tarkim tu esi dabartinis mafijozas, prisijungi į serverį pamatai, kad tavo mafija yra pagrobus žmogų, tu eini dalyvauti veiksme.Po veiksmo, turbūt kažkas pasiūlo imti narkotikus, visi sutinka ir nusprendžia tai daryti, važiuoji su nuosava mašina į PD , iššaudai teisėsauga porą kartų, paimi narkotikus , nuvežęs padedi juos į bazęs seifą užlipęs ant įsidarbinimo icono.Turbūt visi bus laisvi, na parašoma /dzinute kada rinktis, taigi tu ateini tuo laiku į teamspeak'ą ir eini prie sienos nusipirkęs narkotikų bei ginklų susitvarkęs keybindą bei užsidėjas plytą ant skaipo.Užpuolat priešų mafiją , apsiginat nuo jos ir viskas visi laisvi.Kitą dieną taspats veiksmas, gal paimat kelis kartus narkotikus, ar priešų mafija padaro kontra puolimą, o jūsų tapatį ir taip kariaujat kol kažkas nusprendžia atsijungti arba tiesiog nebedaryti kontra puolimo.

O tuo norėjau pasakyti , kad mafijoje nebėra tokių veiklų kaip kasdieninė komendanto valanda, mafijos nieko nebedaro dėl FTB tokio didelio mąsto narkotikų atiemimo, tiesiog dabartinė mafija yra priklausoma nuo teisėsaugos, mafija nebekovoja , kad tarkim tie patys FTB sumažintu narkotikų atėmimo mąstą ar padarytu valandas kada juos gali tikrinti ir kada ne.Dabar kaip sakant yra 3-4 pagrindiniai veiksmo tipai : Kitos bazės užiemimas, narkotikų grobimas, žmogaus grobimas bei turbūt labai nedaug mafijozų daro šia veiklą bet /nalogas sąrašo valymas.

Kur dingo kitos veiklos?

Dažniausia mafijos bosas per dieną padaro visas tas 3 veiklas kaikurias aišku pasikartojančiai ir atsijungia iš žaidimo, kadangi nebeturi laisvo laiko prie kompiuterio.Mano nuomone, kad kiekviena veikla lavina kitokius sugebėjimus, o tokios veiklos kaip komendanto valandos ar tiesiog paminėjant "FTB" agentų darbo trukdymas jų žudymas , ar teisėsaugos bazių užiemimas yra pamiršti dalykai kuriuos turėtu mafijų bosai atgaivinti , nes kaip ir minėjau jie lavina visokius sugebėjimus kurie bus naudingi mafijoje įpač per veiksmus, o aišku visi paminėti veiksmai lavina pagrindinį dalyką šaudymą.

Ar "man"(kalbant apie skaitytoją) tiktu toks darbas?

Tai priklauso nuo to , ar tu gali praleisti nemažą dalį prie kompiuterio, bei mėgsti komandinį darbą, esi nepasipūtęs ir bent šiek tiek moki pastovėti už save(nors to dažniausiai ten ir išmokstama).

Jeigu esi naujokas bei nori patekti į šį darbą be pažinčių nemanau ar bus lengva.Vienintelis lengvas būdas patekti yra išmokti visas taisyklęs apie mafiją laukti dienos kai išrinks naują direktoriu, pasistatyti nuosavą mašina prie tos bazės ir laukti atrankos iki STOP.Tai lengviausias būdas , kaip ten patekti, o klausimai nebūna sunkūs pavizdys "Ką darai kai baigiasi kūlkos" bei "su kokia mašina gryžtame į kitos mafijos zona?".Atsakymus gali rasti tos mafijos forumo skyrelyje.

Ko reikia šiam darbui?

Keybinderio: http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=21662

Teamspeak 3: http://www.teamspeak.com/?page=downloads

Skype programos.

30'000 patirties.

VIP'o ar ADMIN privilegijų.

Mokėti viska apie mafijas.

Artėjant prie pabaigos.

Taigi papasakojau, kas man nepatinka mafijose, norėčiau, kad ir jūs padiskutuotumėte apie mafijas.Kaip žinote mafijos neturi darbo laiko, bet dėl to jos turi būti aktyvesnes, nes jeigu nori , kad tavo mafija laimėtu turi pasistengti būti didžiają dalį mafijos karų, kad mafijozų skaičius būtų pranašesnis nei kitos mafijos.Ir visiem siūlau valyti nalogą per laisvą laiką, kadangi tai dažnai būna įdomi veikla, bet geriausia tai daryti surinkus pora žmonių, kad būtų dar linksmiau bei tai garsina tavo mafijos vardą.Dėl kitų veiklų, nebijokit siūlyti naujoviu savo direktoriui, nes manau jis priims jas , jeigu jos bus sąmoningos ir jam tikrai padėsite tuo bei šiam darbui.Tikiuosi , kad tai perskaitys ir žmonės kurie pildo į mafijos direktorius, gal naujieji direktoriai pradės daryti naujesnių veiklų,o ne vien tas pačias, arba jas patobulins taip, kad nebūtų prie ko prikibti.Beto serveryje esu pasiekęs tik mafijos įgaliotinio postą, tad neverčiu jums to skaityti, jeigu kažkas nepatinka dėl teksto, ar yra pagal jus melo, rašykit man į až , jeigu turite kažką pridėt taipat į až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

žaidimas nėra realybė. direktoriai/pavaduotojai negali visko padaryt kaip tu nori, o tuo labiau - organizuoti kiekvieną dieną kažką. pažiūrėk į dabartinę cn valdžią, ir į kvyno. visi ėjo į imm, nes yva buvo toks turtingas, kad premijos budavo po 10 limonų, ane? o dabar? atėjo į valdžią tizixas, kuris neturi daug šaibų išpirkom ir pnš, ir viską sunku pradėt, turi daug grobt, daug visko turėt, kad galėtų išsilaikyt, daug kas priklauso nuo tavo finansinės būklės, o antra nuo dvasinės. tad nereikia čia vertint iškarto, o kaip ir minėjau - tai tik žaidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...