Eiti į turinį
Svečias Drukkstanas_Daxujaaccc

PC setupai

Rekomenduoti pranešimai

Nu ka tu man pizdis su savo 80 , pisi visiems cia prota , nors nixuja pas tave tiek to fps nera. Padaryk tu man video kad pas tave tiek fps sukasi mandruoli. Tebunie su fraps ar kuo , 60 sukasi bent tiek , nors pas tave su ultra be frapsu tiek nesiekia.

Pas mane 100 būna su GT 440, ką kalbėt apie jo PC. Kurva neįsigilinęs ir šneki savo teorijas durnas. Man įdomu ką tu jam pasakytum, jeigu jis tau įrodo, jog pas jį 150 fps būna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mane 100 būna su GT 440, ką kalbėt apie jo PC. Kurva neįsigilinęs ir šneki savo teorijas durnas. Man įdomu ką tu jam pasakytum, jeigu jis tau įrodo, jog pas jį 150 fps būna?

Postus renkas ;/

Db ft negaliu kelt, bet krc vga GTX 560

CPU AMD 3,20GHz, double qore. Tikslaus modelio nepasakysiu, bet kad hujova tai hujova. Kada busiu pr pc numesiu ss jei nepamirsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buna pas tave and low tas 100 su rezoliucija mazai kaip telefono. Tu nelisk jam i sikna sude tu , nieko nepasakyciau nes taip nebutu pas ji su ultra settingsais maxx anti aliasingu plius kai pas ji rezoliucija 1920x1080 durniuk tu.

Tikrai žinai koks pas mane monitorius, kokie pas mane setingai. Tai tave uždūchins kaip Karolį_Look, galėsi pyzdint von iš sargo. Šūdu matai vadina mane, pačiam pienas nuo lupų nenudžiuvęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kosminis_Barsukas

Neuzkniso tau drukstanai naujus acc kurtis?

Nu nu, sako acc kurtis drukstanui :D Gal naujas būsi IT specas sarge? Jeigu tavo grybas netempia tokių FPS, tai dar nereiškia kad ir kitų netempia, grybuk tu mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As matau koks pas tave monitorius ir settingsai is tavo vaizdo plokstes , priciom mane duchint turi , jejgu as tiesa sakau sude tu. Senei nebezaidziu as to sargo , tik forume apsilankau ir viskas , taip kad nebus iskur pizdint ;) Tu esi sudas , uztai ir vadinu sudu

O pričiom sargas ir kompai? Settingai? Rezoliucijos? Šūdas šiame gyvenime esi tik tu, mielas brolau, tad tu gal geriau nerašyk nesąmonių, nes nebeturi ką pasakyti tik visus šūdais vadini, bet pagalvokime kitaip, o pats ar jau konvalijom kvepi? Gal jeigu tau galvoje šūdai, tai pats toks galbūt ir esi? Žinok aš tau galėčiau dėstyti ir dėstyti, bet per "laidą", vis tiek savo sakysi, nes visi per laidą vaikai yra AHUIENI bičai, o kiti jiems - šūdai. Sakau ateičiai - ahuielinsi nete, būsi šūdas gyvenime.

Beje dar, gali man vesti iš kantrybės kiek tik nori, vadinti šūdų (kuriuo pats te esi), galų gale neturėsi ką pasakyti. PAŽADU :) Pirmas užsičiaupsi čia - ŠŪDE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Drukkstanas_Daxujaaccc

is kur jus cia to debilo postus cituojat? :D juokingiausia, kad sako, kad kuriuos acc :D man su tokiu lavonu vapsie poxui bazarint, nereik man tu 10 acc, kad savo tiesa irodyciau. p.s losiu be AA, tavo ziniai. nebent tu su, todel ir tavo fps zymiai mazesnis.

p.s gal tu zlibas ir nematai ant ss fps parodyto ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Grazvydas_Messi

Mano tai - 3.00 Ghz ir 3.00 Ghz . Ramu - 8, Vaizduškė - Nvidia GT Enforce kažkokia.. Foto vėliau nes db prie tlf esu. ;) Need For Speed Most Wanted 2012 fps - ~200 - 300. BF3 fps - ~80 - 110. Minecraft fps - ~270 - 290, CS 1,6 - 300 - Pastoviai.. Išvardinau visus Game. Kokius turiu/turėjau :>

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...