Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domas_Vilkin

Serverio žmonių "vierchumas"

Rekomenduoti pranešimai

Virtualioje erdvėje mes esame, tai kuo norime būti. Pizdavojamės, keliam kitų nuotraukas/video, kai patys nesame tobuli, bet neviešiname savęs. Galim ir pasiųsti 18 metų ar vyresnį žmogų kur tik nori, įžeisti tiek jį, tiek jo asmeninį gyvenimą. Bet realybėje... Ohoho, ten jau nepašokinėsi, kita erdvė. Ten viskas "realu". Pasakysi "eik nachui", gausi per žabtus, pasiųsi kokį garbaus amžiaus žmogų - žiūrėk, kad pareiškimo neparašytų. O čia mes esame rimčiausi, nes visi yra užsidėję "kaukę", pro kurią tu nematai žmogaus ar jis gyvenime toks pats "š" kaip čia ar "normalus" (kuo labai abejoju)

P.S.

Labai patiko vieno bachūriuko išsireiškimas, jog buvo 2, ten rašė žurnale ar laikraštyje, kad sumušė kažką 7 būdami. Nu ir ką? Rimtesnis jautiesi šitoje 12 - 25 metų amžiaus grupėje, tarp ~700 ar daugiau forumiečių? Gyvenime ten gal ir tu tą padarei, aš tikrai nežinau ir nenoriu žinot, bet kai tave 2 ar 7 užpuls, nemanau, jog sarge rašysi apie tai būsenoje :)

Real Talk. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Domi, Domi. Kam tu jiems čia išvis rašai? Bereikalo tu jiems čia viską aiškini :D Čia maždaug kaip ir pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina. Čia kažkas panašaus. :D

tai va nusipirkau vakar 3 bandeles ir for kids gum, o ką tu pietum valgei? :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu, o aš tai esu alkana, nes nepasidalinai vakar tomis bandelėmis. Ir tokios gumos nekramtau, nes vis dar ieškau Love is... :rolleyes::unsure::P:blink::);)B)

Kaip pdalinsi 3 bandelės per pusę? Juk nesidalina!.

Pas mane tokių nebėra gumu ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Domi, Domi. Kam tu jiems čia išvis rašai? Bereikalo tu jiems čia viską aiškini :D Čia maždaug kaip ir pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina. Čia kažkas panašaus. :D

Pro viena aki ieina, kita iseina.

Siaip tam sarge visada bus tu visuomenes atstumtuju ahujelintoju, niekur jie nedings

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...