Eiti į turinį
Paulius_Maklоudas

Filmų pasiūlymai

Rekomenduoti pranešimai

Kam įdomi ši asmenybė labai patariu pažiūrėti filmą „Marley“ tai yra dokumentinis filmas apie patį garsiausią regio muzikos stiliaus atlikėją „Bob Marley“ bei galima sakyti žymiausią religinio judėjimo rastafarizmo narį. Taigi yra angliško bei lietuviško su subtitrais filmo variantas. Mane asmeniškai labai įkvėpė bei davė gyvenimiškos motyvacijos, tikrai vertas dėmesio dokumentinis filmas :) Taip pat šis filmas mano movie liste dabar užims tikrai aukščiausią vietą, taip duodamas suprasti, kad ne naujausi filmai - geriausi.

Jeigu nerandat filmo parašykit man forume asmeninę žinutę, padėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mantas_Zalgiriet1s

Nu va krč vierxatūros filmai:

Donnie Darko (Donis Darko). Drama | Mystery | Sci-Fi (IMDB 192)

Aprašymas:

Šešiolikmetis Donis, vyresnės klasės moksleivis, jau žino, kas yra mirtis. Po nelaimingo atsitikimo, per kurį jis vos liko gyvas, Donis pastebi, kad gali keisti laiką ir likimus. Su juo vykstančios permainos gąsdina visus artimuosius. Išmokęs keliauti po kitus pasaulius, Donis suvokia, kad net patys nereikšmingiausi poelgiai gali sukelti milžiniškus kataklizmus.

Traileris:

Scarface (Žmogus su randu) Crime | Drama (IMDB #113)

P.S kentas nematęs šito filmo yra nekentas

Aprašymas:

Alas Pacino ir Michelle Pfeiffer - istorijoje apie pasiutusį šuolį iš komunistinio režimo į laisvą pasaulį. Aštuoniasdešimtųjų gegužę Fidelis Kastro leido 100 000 kubiečių emigruoti pas gimines JAV. Kartu su jais išleido 25 000 nusikaltėlių...

Tonis Montana dabar tetroško vieno - pinigų. Per narkotikus, gaujų susišaudymus ir pasiutėliškus vakarėlius veikiai pasiekė šlovės viršūnę ir apsidairęs pamatė, kad visgi pasaulis jam nepriklauso....

Traileris:

Goodfellas (Geri vyrukai) Biography | Crime | Drama (IMDB #17)

Aprašymas

Paremta tikrais faktais istorija apie airių-italų kilmės amerikietį Henrrį Hillą, buvusį mafijos nariu. Įvykiai sukasi ne tik apie jį, bet ir apie du nestabilios būsenos jo draugus Jimmy Conway ir Tommy De Vito, kurie iš paprastų nusikaltėlių palaipsniui tampa žudikais.

Traileris:

Catch me if you can (Pagauk, jei gali) Biography | Crime | Drama

Aprašymas:

Frenkas buvo gydytojas, nors niekuomet nelankė medicinos mokyklos. Frenkas buvo teisininkas, nors niekuomet nesimokė teisės. Frenkas buvo lėktuvo pilotas, nors niekuomet nestudijavo aviacijos.

Ir viskas dėl to, kad Frenkas tuomet nebuvo baigęs net mokyklos. FTB pareigūno Karlo Hanračio (aktorius Tomas Hanksas) galvos skausmui Frenkui Abegneilui (Leonardas DiCaprio) - tebuvo aštuoniolika!

Teisybės dėlei reiktų pridurti, kad Abegneilas filme dar suviliojo porą tuzinų merginų, tuo pat metu sėkmingai padirbinėdamas milijoninius čekius. Ir viskas dėl to, kad jis buvo "sunkus paauglys" - vienišas, liūdnas.

Visa ši velnioniškai kinematografiška istorija yra neišgalvota, Frenkas pats parašė knygą apie savo "žygdarbius". Nuoširdžiai prieraišus prie savo tėvo (aktorius Christopheris Walkenas), ne prastesniu savo draugu jis padarė ir persekiotoją: Karlas net padėjo jam parašyti autobiografiją!

Traileris:

American Gangster (Amerikos Gangsteris) Biography | Crime | Drama

Aprašymas:

Buvęs mafijos vadukų vairuotojas Frankas Lukasas po boso mirties pasinaudojo galimybe sukurti savo jėgos struktūrą. Besąlygiškai vadovaudamasis garbės kodeksu ir verslo etikos principais, Frankas Lukasas pamažu perima į savo rankas narkotikų verslą.

Detektyvas Ričis Robertsas ima įtarti, kad mieste atsirado naujas, visiškai nežinomas juodaodis mafiozas, besivadovaujantis kitokiais metodais nei buvo įprasta iki šiol...

Traileris:

Krč dar sąrašas filmų kuriuos rimti kentai turėtų pažiūrėt (nedėsiu aprašymų ir pan. nes dauguma jų rodo per TV pora kart metuose, arba juos nesenai išleido ir nemažai jų jau būsit matę (nu arba tiesiog tng supranti gi)

Wild things (Laukinės Aistros) trilogija

The Godfather (Krikštatėvis) trilogija (1 dalis, 2 dalis. IMDB #2, #3)

The Wolf of Wallstreet (Volstryto Vilkas) (IMDB #112)

Gladiator (Gladiatorius) (IMDB #47)

Pain and Gain (Kultūristai)

Never Back Down (Niekada nepasiduok)

Forever Strong (Amžinai stiprus)

American Pie (Amerikietiškas pyragas) 7-ios dalys

The Shawshank Redeption (Pabėgimas iš Sousenko) (IMDB #1)

Fight Club (Kovos klubas) (IMDB #10)

Superbad (Kietakiaušiai)

Rocky (Rokis) 5 ar 6 dalys (1 dalis IMDB #251)

Coldblooded (Šaltakraujis)

Forrest Gump (Forestas Gampas) (IMDB #14)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

na, aš esu Marvel filmų mėgėja, tai man geriausi:

Iron Man 1/2/3 dalys

The Amazing Spider-Man 1/2 dalys

Kapitonas Amerika

Kapitonas Amerika: Žiemos karys

Keršytojai

Betmenas: Pradžia

Betmenas: Tamsos Riterio Sugrįžimas

Toras

Toras 2: Tamsos pasaulis

o ką iš kitokių filmų pasiūlyt galiu, tai:

The Fault In Our Stars

Divergent

The Mortal Instruments: City of Bones

Nimfomanės užrašai

Pabaisa

Vampyrų akademija

Grėsmingas

Spjaunu ant tavo kapo 1/2 dalys

Dabar gerai

Nors mirk iš gėdos

Neliečiamieji

Hačiko

čia įvairiausi žanrai, nežinau, gal kam kas patiks:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...