Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Svečias The__Nexar

Del acc nuvagimo

Klausimas

Svečias The__Nexar

Sveiki. Ka galit patarti? Man sarg.lt skype pagalba neatsako. Mano paskyra serverio buvo nuvogta. Nusiunciau i skype ta atstatymo koda. Ka patariat daryti? Kokie mano turetu buti tolimesni veiksmai? Yra 2lvl administratorius. Jai zmogus kuri itariau nuvoge mano acc jis gali pridaryti visokiausio ŠŪDO.

Dekoju uz atsakymus....

04-07 19:53 PAPILDYTA:

Man dabar sarg pagalba pradejo knisti kad viskas yra melaginga... Dejau ant ju as teks paciam tvarkytis tik nezinau kaip. Jausmas tai nekoks. Nusiperki is draugo acc, ilgai ji naudoji, uzsikeli xp, gauni daug pinigu, ir galiausiai pasikeicia slaptas klausimas is lubu... Kartais keisciau nebuna pamaniau. Bet pasirodo kad buna, kai sarg pagalba paraso - CIA VISKAS MELAGINGA, nepadesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

nieko nepadarisi o ta sarg pagalba niekada neatsakis net gali nerasit, o parasisi noriu valiutos imt iskart atrasis ;D

Sarg pagalba visa laika atsako. :) tik po kurio laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias The__Nexar

Man dabar sarg pagalba pradejo knisti kad viskas yra melaginga... Dejau ant ju as teks paciam tvarkytis tik nezinau kaip. Jausmas tai nekoks. Nusiperki is draugo acc, ilgai ji naudoji, uzsikeli xp, gauni daug pinigu, ir galiausiai pasikeicia slaptas klausimas is lubu... Kartais keisciau nebuna pamaniau. Bet pasirodo kad buna, kai sarg pagalba paraso - CIA VISKAS MELAGINGA, nepadesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...