Eiti į turinį
Alexander_Belavin

Dėl driverių

Rekomenduoti pranešimai

Gerai cia primihicinai jeigu praso driver tokiu dalyku.. :)

Nes jeigu esi ysirases jau WIN paleisk Windows Update, viska surasys automatiskai, jeigu ne tada net nezinau kaip tu yrasysi tuos driverius be kokio HBCD.. :)

Kaip ir USB cia : http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win8/USBChargerPlus/USBChargerplus_Win8_64_VER310.zip

O DVD net nera driver, nes tokie turi buti paciame viduje jau kompo, ir USB turetu buti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai cia primihicinai jeigu praso driver tokiu dalyku.. :)

Nes jeigu esi ysirases jau WIN paleisk Windows Update, viska surasys automatiskai, jeigu ne tada net nezinau kaip tu yrasysi tuos driverius be kokio HBCD.. :)

Kaip ir USB cia : http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win8/USBChargerPlus/USBChargerplus_Win8_64_VER310.zip

O DVD net nera driver, nes tokie turi buti paciame viduje jau kompo, ir USB turetu buti..

Aš sėdžiu dabar be Windows ir pradedant įnstalioti kai įvedžiau kalba ir kita, prašo driverių. Ka daryt jei neturiu CD su driverių kurio reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sėdžiu dabar be Windows ir pradedant įnstalioti kai įvedžiau kalba ir kita, prašo driverių. Ka daryt jei neturiu CD su driverių kurio reikia

Kas do pc jeigu įrašant OS prašo driverių. Koks skirtumas ar be ar su OS. Pats įrašinėjau OS ant naujo/šviežaus PC ir driverius įrašė automatiškai pats, kai surašiau windows.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sėdžiu dabar be Windows ir pradedant įnstalioti kai įvedžiau kalba ir kita, prašo driverių. Ka daryt jei neturiu CD su driverių kurio reikia

Tai bus turbut del DOS.. Ech, tektu rasytis HBCD, junkti Windows XP nuo tenai ir yrasyti pagrindinius driver, paskui rasyti Windows :)

Nunesk i taisykla, paims 40 litu ar kiek ten ir surasys viska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...