Eiti į turinį
Dreamer_Cod

Išspręsta

Rekomenduoti pranešimai

Iš tavo rašymo supratau,kad tu windowsus norėjai rašytis į monitorių? Captain idiot.

Blet ant seno kompo nauja monitoriu užsimečiau, kad per seną kompą windowsus įsikelčiau į flashą, nes naujam nėra windowsu u tard...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Grantas_Spaicys

Sveiki. Žodžiu nusipirkau naują pc. Monitorių pradžiai pasijungiau ant seno kompo, kad windows 8.1 įsimesčiau. Tai pasijungiu ekraną ant naujo pc ir rašho. No video input (D-sub) ir neužhkrauna vaizdo, nieko. plz help. Kas padėt +repų pamėtysiu arba litų per žaidimą numesiu. Help. Nerašhinėkit nešk monitorių arba pc į taisykla tik :D

Bl žinok man taip buvo, ir kame prikolas, tai kad aš bandžiau pc ant teliko pasijungt, viskas normaliai, bet kai bandžiau vėl ant monitoriaus tai tą patį metė, tau pačiame kompe(dėžėje) yra kažkoks laidas išsitraukęs arba pilnai nedakištas. Man tai buvo vienas laidas iškritęs bl kol susitvarkiau o prieš šitą prikola buvo toks pats tik prieš kokius 5 metus tai variau windowsus persirašyt ;D Bandyk pakaišiot laidus, gal kas iškritęs ar neįkištas, o gal apkeistas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bandyk su hdmi laidu, man tik su juo teveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...