Eiti į turinį
Pukis_Corleone

Windows 8

Rekomenduoti pranešimai

Dėl microsoft acaunto ir šnekėjau apie W8.1,Dėl update tai gal tu suvedei CD-Key koki paplatintą?Gal išjuoktu gal ir ne,bet žinau,kad yra tu parašyk kokiam lietuvių forume kur žmones irgi žino,tave vien dėl rašybos iš juoks,O dėl tų keturiolikmečių ir kas,kad man keturiolika? Rašyt lietuviškai moku ir su kompu,mokaus java programavimo kalbos,W8 naudojau pora mėnesių W8.1 irgi panašiai,su java kuriu paprastas programas kurios padeda programuojant kitomis programavimo kalbomis pvz: pawn.Taip,kad nepisk man proto :D gal ir mažesnis,bet moku daugiau.

kad nieko nevedziau, egzistuoja toks dalykas kaip microsoft toolkit. nerasau lt raidem, tai omg, isjuoks del to!!!! nu zjbs java, o pagal ka sprendi kad nei vienas nesimokina programuot? is kur sprendi kad moki daugiau?

Tu teisus,apie nelegalius W8 ne daug žinau,nes su jais neteko susidurti.

Dėl to pirmo tu teisus,apie windows...

Pats tikrai nedaugiau už mane žinai,dėl tų skirtumų nematau jums tikslo aiškint...

Panaudokit google

suuure dude, varyk i google dirbt, daugiau uz mus zinai tai priims pirmu numeriu.

Gerai pasiduodu vistiek jūs nematysit skirtumo tol kol gaunat tai nemokamai...

Daugumos lietuvių logika: Kas nemokama (čia apie žaidimus,windows ir tt...) = geriau.

jo, nematysim skirtumu nes ju tiesiog nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nori pasakyti, jeigu tu gali gauti windows už dyka, vis tiek pirksi juos už 400 lt? Lietuvoje dauguma privačių vartotojų, įmonių naudoja nelegalius ir px jiems, mokami jie ar ne.

Priklauso nuo to kokie windows,jeigu XP tikrai,kad nepirkčiau...

Bet W8 apsimoka pirkt sakyk ką nori,aš už legalius.

Dar,buvau pamiršęs turiu tokį klausimą. (Tiems kurie naudoja W8 nelegalius)

Ar galit žaisti Xbox žaidimus ant PC? (Legalams eina,aišku ne visus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Priklauso nuo to kokie windows,jeigu XP tikrai,kad nepirkčiau...

Bet W8 apsimoka pirkt sakyk ką nori,aš už legalius.

Dar,buvau pamiršęs turiu tokį klausimą. (Tiems kurie naudoja W8 nelegalius)

Ar galit žaisti Xbox žaidimus ant PC? (Legalams eina,aišku ne visus)

Kuom skiriasi pirktiniai ir nulaužti?

Taip, eina lošti visus. Beje turiu WP tai sujungęs esu PC ir WP MS acc, tad lošiu ant tlf, kaupiasi taškai ir ant pc ir ant tlf XBOX.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Priklauso nuo to kokie windows,jeigu XP tikrai,kad nepirkčiau...

Bet W8 apsimoka pirkt sakyk ką nori,aš už legalius.

Dar,buvau pamiršęs turiu tokį klausimą. (Tiems kurie naudoja W8 nelegalius)

Ar galit žaisti Xbox žaidimus ant PC? (Legalams eina,aišku ne visus)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD o kodel neturetume galet? microsoft tikriausiai blockina musu microsoft account, baisu :( mums windows store blokuotas, negalim nieko daryt, nu ziauru yra, neprimeti, begu pirkt rytoj legaliu windows, nes noriu pazaist xbox zaidimus, kuriu neatsizaidziu telefone :wub: :wub: :wub:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD o kodel neturetume galet? microsoft tikriausiai blockina musu microsoft account, baisu :( mums windows store blokuotas, negalim nieko daryt, nu ziauru yra, neprimeti, begu pirkt rytoj legaliu windows, nes noriu pazaist xbox zaidimus, kuriu neatsizaidziu telefone :wub: :wub: :wub:

Parodai koks protingas esi...

Rokai,jau sakiau,kad atsibodo su jumis ginčytis... Visiškai nereikalingas freepostinimas ir tiek,beto temos autoriui visiškai nepadedam.

Bet vistiek legalūs windows geriau,pagalvokit kas būtų jeigu niekas nepirktu,sėdėtume visi su kokia nors nemokama,bjauria OS,kuri būtų prikišta reklamų nes kitaip kūrėjai neturėtu iš ko kurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Parodai koks protingas esi...

Rokai,jau sakiau,kad atsibodo su jumis ginčytis... Visiškai nereikalingas freepostinimas ir tiek,beto temos autoriui visiškai nepadedam.

Bet vistiek legalūs windows geriau,pagalvokit kas būtų jeigu niekas nepirktu,sėdėtume visi su kokia nors nemokama,bjauria OS,kuri būtų prikišta reklamų nes kitaip kūrėjai neturėtu iš ko kurti

Linux: 0 reklamos.

Windows planšetėms ir telefonams - nemokama, 0 reklamos.

Microsoft pereina į cloud ir mobile services, nenustebk kai 2015 threshold bus nemokamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Parodai koks protingas esi...

Rokai,jau sakiau,kad atsibodo su jumis ginčytis... Visiškai nereikalingas freepostinimas ir tiek,beto temos autoriui visiškai nepadedam.

Bet vistiek legalūs windows geriau,pagalvokit kas būtų jeigu niekas nepirktu,sėdėtume visi su kokia nors nemokama,bjauria OS,kuri būtų prikišta reklamų nes kitaip kūrėjai neturėtu iš ko kurti

Nu pas mane yra nelegalūs so what? Jokių reklamų. O jeigu žiūri kitų naudos, o ne savo, greitai krisi žemyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu pas mane yra nelegalūs so what? Jokių reklamų. O jeigu žiūri kitų naudos, o ne savo, greitai krisi žemyn.

Ne taip supratai,aš sakiau jeigu niekas nepirktu,o dabar dauguma perka windowsus tai ir nėra jokios reklamos,bet jeigu niekas nebepirktu atsirastu reklamų visokių ir panašių š arba nebeliktu.

Dėl linux nežinau nieko,nenaudojau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne taip supratai,aš sakiau jeigu niekas nepirktu,o dabar dauguma perka windowsus tai ir nėra jokios reklamos,bet jeigu niekas nebepirktu atsirastu reklamų visokių ir panašių š arba nebeliktu.

Dėl linux nežinau nieko,nenaudojau

Jei manai, kad visi asmeniniuose perkas windows - labai klysti, pats buvęs microsoft CEO pasakė, kad jie gauna tiek pinigų iš laptopų licenzijų pardavimų, o ne atskirų kopijų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...